Palīdzība

   2012. gada 17. oktobris

   Trešajā ceturksnī LMT klientu skaits pieaug par 25 tūkstošiem, apgrozījums – par 2,1 miljonu

   Pateicoties nozīmīgiem jauniem piedāvājumiem, ieskaitot mobilo sakaru tirgu sapurinājušo pieslēgumu Brīvība, Latvijas Mobilajam Telefonam (LMT) 2012.gada 3.ceturksnī izdevies būtiski vairot klientu skaitu un palielināt apgrozījumu. Vasarā turpināja pieņemties spēkā trīs iepriecinošas tendences - jūtami pieauga LMT tīklā lietoto viedtelefonu skaits, norunāto minūšu daudzums un pārraidīto datu apjoms.

   Šā gada trešajā ceturksnī LMT tīklu izmantojošo klientu skaits pieaudzis par 25 tūkstošiem, no kuriem lielākā daļa pārnākusi no citiem operatoriem, un šobrīd pavisam ir 1,075 miljoni. Izrāvienu lielā mērā veicinājis bezlimita pieslēgums Brīvība, kam septembrī vien pievienojās vairāk nekā 100 tūkstoši lietotāju. Šobrīd Brīvību lieto jau vairāk nekā 130 tūkstoši cilvēku, un to skaits nemitīgi pieaug.

   sola LMT prezidents Juris Binde Iepazīstinot klientus ar pieslēgumu Brīvība, kas ļauj par fiksētu maksu bez ierobežojuma zvanīt un sūtīt īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā, mēs cerējām, ka cilvēkiem tas patiks. Izvērtējot pagājušo ceturksni, ar gandarījumu varam secināt, ka klienti novērtējuši ne tikai jauno pieslēgumu, bet arī mūsu kampaņas viedtālruņu un mobilā interneta iepazīšanai. Nu jau gandrīz katram piektajam LMT tīkla lietotājam ir sakaru ierīce ar datora funkcijām, bet svārstīgajiem arī turpmāk gādāsim izdevīgus piedāvājumus, lai palīdzētu iepazīt viedtālruņu un mobilā interneta iespējas

   LMT grupas apgrozījums 3.ceturksnī sasniedza 32,7 miljonus latu, kas ir par 2,1 miljonu jeb 7% vairāk nekā otrajā ceturksnī. EBITDA* peļņa gada trešajos trīs mēnešos kopā bija 10,9 miljoni latu.

   Visstraujāk auguši ieņēmumi no iekārtu tirdzniecības un datu pārraides. Trīs mēnešu laikā viedtelefonu skaits LMT tīklā pieaudzis par 22 tūkstoti un tagad «gudrās» sakaru ierīces lieto 181 tūkstotis klientu. Savukārt mobilā interneta pastāvīgo lietotāju skaits palielinājies par 39%.

   *EBITDA - pamatdarbības peļņa jeb peļņa pirms nodokļiem, amortizācijas atskaitījumiem un procentu maksājumiem.

   Par LMT

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. 2011.gadā LMT infrastruktūrā investējis 18 miljonus latu, un šogad tiks ieguldīta identiska summa. 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus.

   Kā augsts novērtējums LMT darbam ir daudzie apbalvojumi. LMT jau trešo gadu ir Uzņēmumu Reputācijas topa, Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topa augšgalā.

   Dalīties ar saiti