Palīdzība

   Mobilie maksājumi

   Mobilly maksājumi

   Mobilly maksājumi

   Norēķinies par autostāvvietām un citiem pakalpojumiem ar Mobilly!

   Vairāk
   Privātais maksājums

   Privātais maksājums

   Tavu izvēlēto pakalpojumu izmaksas tiks iekļautas atsevišķā rēķinā.

   Vairāk
   Mobilā satura pakalpojumi

   Mobilā satura pakalpojumi

   Balsošanas un citi pakalpojumi – plašas iespējas norēķiniem.

   Vairāk
   Google Play pirkumi

   Google Play pirkumi

   Te ir viss ērtai un aizraujošai ikdienai – spēles, lietotnes, filmas utt.

   Vairāk

   Telefons = naudas maciņš

   Izmanto iespēju samaksāt par dažādiem LMT sadarbības partneru pakalpojumiem pat tad, ja maciņš nav pie rokas vai nevēlies veikt samaksu ar bankas karti – iztērētā summa tiks iekļauta nākamajā LMT rēķinā vai atskaitīta no LMT Kartes konta.

   Ērti – pirkums ar telefona palīdzību

   Pirkuma summa – LMT rēķinā

   Izdevīgi – pērc jebkurā vietā un laikā, bet norēķinies vēlāk

   Ietaupi laiku

   Svarīgi zināt

   • Izmaksas tiks iekļautas LMT vai Privātā maksājuma rēķinā, vai atskaitītas no LMT Kartes konta līdzekļiem. Lūdzu, ņem vērā, ka atsevišķi pakalpojumi var nebūt pieejami samaksai no LMT Kartes (to nosaka sadarbības partneris vai pakalpojuma sniedzējs).
   • Viena pirkuma maksimālā summa ir 30.00 €.
   • Kopējā summa, ko var notērēt par paaugstinātas maksas pakalpojumiem (t.sk. zvaniem uz 900XXXXX sērijas numuriem), nepārsniedz 300 € mēnesī.
   • Par pakalpojumu jāmaksā sadarbības partnera vai pakalpojumu sniedzēja noteiktā maksa. Sadarbības partneris var noteikt citus maksājumu ierobežojumus, piem., maksimālās summas robežas.
   • Norēķinoties par noteiktu sadarbības partneru pakalpojumiem, LMT var piemērot darījuma apkalpošanas maksu (ja vien pārdevēja vai sadarbības partnera pakalpojuma aprakstā nav noteikts citādi).
   • LMT ir tiesības piemērot kredītlimitus atkarībā no pakalpojuma, par kuru tiek veikta samaksa, kā arī pieslēguma veida.
   • Lai veiktu samaksu, nevar būt aktivizēts paaugstinātas maksas pakalpojumu liegums. Pakalpojuma „Paaugstinātas maksas pakalpojumu slēgšana” atslēgšanu un pieslēgšanu var veikt Mans LMT, kā arī jebkurā LMT klientu centrā.

   Visas maksas norādītas € ar PVN.