Palīdzība

   Dienas bonuss
   šodien
   – zvani

   Bez apjoma ierobežojuma uz visiem tīkliem Latvijā

   Dienas bonuss

   Tagad LMT kartes papildināšana ir vēl izdevīgāka un aizraujošāka – papildini kontu vismaz par 3.00 € vienā reizē un saņem Dienas bonusu.

   Katru dienu tas ir viens no trim – sarunas, īsziņas vai internets lietošanai Latvijā līdz pat nākamās dienas plkst. 23.59, taču vienmēr bez papildu maksas un bez apjoma ierobežojuma. Kāds bonuss būs rīt, var uzzināt jau pusnaktī.

   ZvaniLatvijā ∞

   ĪsziņasLatvijā ∞

   InternetsLatvijā ∞

   Papildini
   Dienas bonuss
   Svarīgi zināt

   LMT Kartes pakalpojumi

   Ar savu LMT Karti Tu vari ne tikai zvanīt, sūtīt īsziņas un lietot internetu, bet arī izmantot virkni papildpakalpojumu, kas var noderēt ikdienā!

   Visi pakalpojumi
   Diena avansā
   Glābējzvans
   Termiņš+
   MMS
   Mobilā satura pakalpojumi

   Diena avansā

   Pieslēdz pakalpojumu “Diena avansā“ un runā, sūti īsziņas un lieto internetu, bet maksā tad, kad būsi papildinājis savu LMT Kartes kontā.
   Uzzini vairāk

   Glābējzvans

   Tu vari zvanīt 15 draugiem – LMT pēcapmaksas klientiem – gan tad, kad LMT Kartes avanss vēl nav beidzies, gan arī pēc avansa beigām, ja vien viņi iepriekš ir piekrituši maksāt par Taviem zvaniem.
   Uzzini vairāk

   Termiņš+

   Ikvienam LMT Kartes lietotājam ir iespēja pagarināt avansa derīguma termiņu un lietošanas termiņu par 30 dienām ar vienas īsziņas palīdzību!
   Uzzini vairāk

   MMS

   Gribi apsveikt draugu svētkos ar kādu jauku bildi? Pamanīji smieklīgu situāciju vai iespaidīgu reklāmu? Fotografē ar savu mobilo telefonu un sūti MMS!
   Uzzini vairāk

   Mobilā satura pakalpojumi

   Tev ir iespēja lietot dažādus paaugstinātas maksas pakalpojumus, kurus var pasūtīt ar mobilā telefona palīdzību, – zvanu melodijas, attēli, horoskopi, ziņas, izklaides un iepazīšanās sarakste.
   Uzzini vairāk

   Ārzemēs

   Atvaļinājumā vai darba darīšanās, tepat aiz robežas vai pasaules otrā malā – lieto savu telefonu ārzemēs tāpat kā mājās.

   Zvani un īsziņas Tavā rīcībā 189 valstu 369 operatoru tīklos Eiropā, Āfrikā, Āzijā, Okeānijā un Amerikā. Savukārt internetu telefonā vai datorā vari lietot 165 valstu 322 operatoru tīklos.

   Uzzini vairāk
   Ārzemēs