slide-1

LMT Kartes eSIM – un jauns numurs Tavā rīcībā

Vairāk

Dienas bonuss
šodien
– zvani

Bez apjoma ierobežojuma uz visiem tīkliem Latvijā

Dienas bonuss

Tagad LMT kartes papildināšana ir vēl izdevīgāka un aizraujošāka – papildini kontu vismaz par 3.00 € vienā reizē un saņem Dienas bonusu.

Katru dienu tas ir viens no trim – sarunas, īsziņas vai internets lietošanai Latvijā līdz pat nākamās dienas plkst. 23.59, taču vienmēr bez papildu maksas un bez apjoma ierobežojuma. Kāds bonuss būs rīt, var uzzināt jau pusnaktī.

Zvani
Latvijā ∞
Īsziņas
Latvijā ∞
Internets
Latvijā ∞
Papildini
Dienas bonuss

LMT Kartes pakalpojumi

Ar savu LMT Karti Tu vari ne tikai zvanīt, sūtīt īsziņas un lietot internetu, bet arī izmantot virkni papildpakalpojumu, kas var noderēt ikdienā!

Visi pakalpojumi
LMT Kartes pakalpojumi
Diena avansā

Diena avansā

Pieslēdz pakalpojumu “Diena avansā“ un runā, sūti īsziņas un lieto internetu, bet maksā tad, kad būsi papildinājis savu LMT Kartes kontā.
Uzzini vairāk

Glābējzvans

Glābējzvans

Tu vari zvanīt 15 draugiem – LMT pēcapmaksas klientiem – gan tad, kad LMT Kartes avanss vēl nav beidzies, gan arī pēc avansa beigām, ja vien viņi iepriekš ir piekrituši maksāt par Taviem zvaniem.
Uzzini vairāk

Termiņš+

Termiņš+

Ikvienam LMT Kartes lietotājam ir iespēja pagarināt avansa derīguma termiņu un lietošanas termiņu par 30 dienām ar vienas īsziņas palīdzību!
Uzzini vairāk

MMS

MMS

Gribi apsveikt draugu svētkos ar kādu jauku bildi? Pamanīji smieklīgu situāciju vai iespaidīgu reklāmu? Fotografē ar savu mobilo telefonu un sūti MMS!
Uzzini vairāk

Mobilā satura pakalpojumi

Mobilā satura pakalpojumi

Tev ir iespēja lietot dažādus paaugstinātas maksas pakalpojumus, kurus var pasūtīt ar mobilā telefona palīdzību, – zvanu melodijas, attēli, horoskopi, ziņas, izklaides un iepazīšanās sarakste.
Uzzini vairāk

Ārzemēs

Atvaļinājumā vai darba darīšanās, tepat aiz robežas vai pasaules otrā malā – lieto savu telefonu ārzemēs tāpat kā mājā.

Zvani un īsziņas Tavā rīcībā 207 valstu 449 operatoru tīklos Eiropā, Āfrikā, Āzijā, Okeānijā un Amerikā, kā arī uz kuģiem un satelītu sakaru tīklos. Savukārt internetu telefonā vai datorā vari lietot 174 valstu 339 operatoru tīklos.

Uzzini vairāk
Ārzemēs