Palīdzība

   Brīvība ar viedpulksteni

   Zvani, īsziņas un internets viedpulkstenī arī bez telefona. Pieslēdz jau tagad un izmēģini līdz nākamā mēneša beigām bez maksas!
   Tikai

   3

   99

   €/mēn.*

   Tavi ieguvumi

   Esi sasniedzams brīžos, kad telefons ir palicis mājās vai ir izslēgts. Ar Multi-SIM tavs viedpulkstenis spēs pilnvērtīgi funkcionēt arī bez aktīva Bluetooth savienojuma ar telefonu.
   Pirmais operators Latvijā, kas nodrošina Multi-SIM pakalpojumu Apple Watch
   Viens numurs gan telefonam, gan viedpulkstenim
   Viedpulkstenim nav nepieciešams atsevišķs balss un interneta pakalpojums
   Pakalpojums pieejams arī ārzemēs**
   Neliela fiksētā mēneša maksa

   Svarīgi!

   Pakalpojums pieejams tikai LMT klientiem. To var pieslēgt jebkurā klientu centrā vai pašapkalpošanās vietnē Mans LMT.

   Pieslēdzot Multi-SIM pakalpojumu, netiek prasīta PIN koda ievade iekārtā. Klienta pienākums ir veikt visus iespējamos piesardzības pasākumus, lai nodrošinātos pret nesankcionētu iekārtas lietošanu.

   Ja iekārta tiek nozaudēta vai nozagta, lūdzam nekavējoties mūs informēt pa tālr. 80768076, rakstot e-pastu uz info@lmt.lv vai doties uz tuvāko LMT klientu centru.

   Apple viedpulksteņi
   Multi-SIM pieslēgšana
   Pieslēdz Multi-SIM sev ērtā laikā un vietā.
   1. Savieno savu iPhone ar Apple Watch.
   2. Vienā no pēdējiem soļiem izvēlies “Set up mobile data”. Ja neizvēlējies vai abas iekārtas jau bija savienotas, dodies uz Apple Watch lietotnes sadaļu “Mobile data” un spied “Set up mobile data”.
   3. Atvērsies jauns logs, kurā vēlreiz būs jānospiež “Set up mobile data”.
   4. Pēc īsa brīža atvērsies LMT vietne Multi-SIM pakalpojuma pieslēgšanai Apple Watch. Ievadi telefona SIM kartes oriģinālo PIN1 un spied “Ienākt”.
   +
   Rādīt vairāk

   Jautājumi un atbildes

   * Jaunajiem klientiem, pieslēdzot Multi-SIM, pakalpojuma maksa līdz nākamā mēneša beigām 0.00 €/mēn., pēc tam – 3.99 €/mēn.

   ** Lai ar Apple Watch viedpulksteni zvanītu ārzemēs, tam jābūt pieslēgtam ārzemju tīklam, kurā pieejama VoLTE zvanu tehnoloģija.