Palīdzība

   Kas ir Google Play?

   Google PlayTM ir nebeidzams izklaides lielveikals Tavā AndroidTM telefonā, planšetē vai televizorā. Te ir viss – spēles, filmas, mūzika, TV, grāmatas, kā arī dažnedažādas mobilās lietotnes ērtai un aizraujošai ikdienai. Tūkstošiem iespēju jauniem atklājumiem!

   Google Play filmas

   Pērc vai nomā jaunākās, kā arī savas iecienītākās filmas, pirms tās nonāk DVD diskos.

   Ko piedāvā LMT?

   Tagad par pirkumiem Google Play vari norēķināties pavisam vienkārši – pirkuma maksu iekļausim Tavā LMT rēķinā vai atrēķināsim no LMT Kartes avansa. Šo iespēju vari aktivizēt savā Android telefonā vai planšetē ar LMT SIM karti, bet izmantot to varēsi arī Android TV TM iekārtās (datoros gan pakalpojums nav pieejams).

   Aktivizēšana

   Aktivizē LMT norēķinu iespēju Google Play mobilajā lietotnē Android telefonā vai planšetē ar LMT SIM karti.

   1. Google Play lietotnē atver sadaļu "Konts".
   2. Atver sadaļu "Maksājumu veidi" un izvēlies "Izmantot LMT norēķinus".
   3. Ja nepieciešams, ievadi savu kontaktinformāciju, kas tiks saglabāta Tavā Google kontā.
   4. Iepazīsties un apstiprini Google un LMT pakalpojumu lietošanas noteikumus.
   5. LMT norēķinu maksājumu metode ir pievienota Tavam Google kontam. Turpmāk, iegādājoties lietotnes, spēles, filmas u.c., izvēlies iespēju "Iekasēt no mana LMT konta".

   Kā pirkt

   • Izvēlies lietotni, spēli vai jebko citu, ko sirds kāro!

   • Spied uz cenas un apstiprini, ka vēlies veikt pirkumu, izmantojot LMT norēķinus.

   • Pirkumu summa tiks iekļauta nākamajā LMT rēķinā vai atskaitīta no LMT Kartes konta.

   Svarīgi zināt

   • Norēķinu iespēja ir pieejama visiem LMT klientiem, ja vien nav liegta paaugstinātas maksas pakalpojumu lietošana un tarifu plāns atbalsta īsziņu nosūtīšanu.

   • Viena pirkuma maksimālais apmērs ir 30.00 €. Var tikt noteikti papildu ierobežojumi atbilstoši kredītlimitiem.

   • Kalendārā mēneša limits Google Play pirkumiem ir 70.00 €. Ja vēlies tērēt lielāku summu, pieslēdz pakalpojumu "Paaugstinātas maksas pakalpojumu mēneša limita atcelšana". To var izdarīt Mans LMT, kā arī jebkurā LMT klientu centrā.

   • Šeit var noskaidrot, kā saņemt detalizētu informāciju par veiktajiem pirkumiem Google Play. Bet, ja Tev ir nepieciešams nodokļu rēķins, lūdzu, jautā to pakalpojuma sniedzējam.

   • Lūdzam iepazīties ar drošas lietošanas ieteikumiem un pakalpojuma lietošanas noteikumiem.

   • Par saturu jāmaksā pārdevēja noteiktā maksa.

   • Pirkumu atgriešana tiek veikta saskaņā ar Google noteikumiem.

   • Šeit Tu atradīsi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Google Play.

   Android, Android TV, Google Play un Google Play logotips ir Google Inc. preču zīmes.

   Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. Attiecībā uz datu apstrādi, ko GOOGLE PLAY pakalpojuma ietvaros kā pārzinis veic Google Commerce, lūgums iepazīties ar konkrētā pārziņa sniegto datu apstrādes pārskatu. Šis pārzinis patstāvīgi atbild par savā pārziņā veikto datu apstrādi un ar to saistīto personu tiesību īstenošanu. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. GOOGLE PLAY pakalpojuma ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums daroījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.