Palīdzība

   INDUSTRIĀLAIS INTERNETS

   Maksimāla jauda, garantēta stabilitāte

   Risinājums, kas nodrošina neiedomājamu interneta ātrumu gan pilsētās, gan ārpus lielo pilsētu infrastruktūras visā Latvijas teritorijā. Piemērots dažāda lieluma rūpnīcām un noliktavām ar plašu telpu plānojumu. Frekvenču josla (sakaru kanāls) rezervēta tikai tavam uzņēmumam – citi lietotāji neietekmē tava interneta ātrumu.

   Iespējas un izmaksas


   Industriālais internets 100

   Industriālais internets 180

   Lejupielādes garantētais ātrums

   Līdz 100 Mbit/s

   Līdz 180 Mbit/s

   Augšupielādes garantētais ātrums

   Līdz 100 Mbit/s

   Līdz 180 Mbit/s

   Viena IPv4 vai IPv6 adrese*

   bez papildu maksas

   bez papildu maksas

   Mēneša maksa

   100 €/mēn.

   140 €/mēn.

   Ierīkošanas maksa**

   No 900 €

   No 900 €

   * Informācija par papildu IP adresēm ŠEIT.

   ** Ierīkošanas maksu var samaksāt vienā maksājumā vai sadalīt pa daļām.

   Kā sākt lietot

   Konsultācija

   Ja vēlies piemeklēt savam biznesam labāko interneta risinājumu, piesakies konsultācijai tepat mājaslapā, pie sava klientu konsultanta vai tuvākajā Klientu centrā.

   Tehniskā izpēte

   LMT tehniskie speciālisti izpētīs “Industriālā interneta” ierīkošanas iespējas tavā adresē. Tu saņemsi iespējami labākā tehniskā risinājuma ierīkošanas termiņu un izmaksu novērtējumu. Tad varēsi pieņemt lēmumu.

   Līgums un ierīkošana

   Ja piedāvātais risinājums atbildīs tavām vajadzībām, noslēgsim līgumu un veiksim ierīkošanas darbus – lūdzu, iepazīsties ar līguma noteikumiem! Līgums stāsies spēkā ar brīdi, kad būsim veikuši ierīkošanas darbus.

   Svarīgi zināt

   • Industriālais internets ir pieejams vietās, kur tehniski ir iespējams izveidot radioreleju vai optisko kabeļu līniju ar LMT bāzes staciju. Tehniskās izpētes rezultātā noskaidrosim, vai norādītajā adresē varam piedāvāt šo risinājumu.

   • Industriālais internets spēkā tikai Latvijā.

   • Industriālais internets tiek nodrošināts konkrētajā adresē, tā pārvietošana nav iespējama.

   • Garantētais ātrums ir atkarīgs no tehniskajām iespējam konkrētajā adresē, ko norādīsim līgumā.

   • Ja esi telpu vai zemes nomnieks, Industriālā interneta ierīkošanai būs nepieciešama teritorijas īpašnieka piekrišana.

   • Tavā adresē uzstādītās tīkla iekārtas ir LMT īpašums – lūdzam izturēties pret tām saudzīgi. Nepieciešamības gadījumā lūgsim nodrošināt piekļuvi tām.

   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pieslēguma “Industriālais internets” ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma ierīkošanas adrese u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.

   • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

   Visas maksas norādītas € bez PVN.