Palīdzība

   Iekārtu attālinātā pārvaldība

   Risinājums vienkāršai un efektīvai Tava uzņēmuma mobilo iekārtu pārvaldībai, centralizētai konfigurāciju izplatīšanai, kā arī liegumu uzstādīšanai, ierobežojot piekļuvi lietotnēm un mājaslapām, kas nav saistītas ar tiešo darba pienākumu veikšanu.
   Attālināta uzstādījumu izplatīšana
   Piekļuve tikai atļautam saturam
   Nozaudētu iekārtu satura dzēšana

   Attālināta uzstādījumu izplatīšana

   Taviem darbiniekiem retāk nāksies lūgt IT speciālista palīdzību – uzstādījumu konfigurāciju visās uzņēmuma iekārtās, jaunu lietotņu izplatīšanu un esošo atjaunināšanu var veikt attālināti.

   Piekļuve tikai atļautam saturam

   Nekā lieka un nesaistīta ar tiešo darba pienākumu veikšanu! Ja viedtālrunis vai planšete paredzēta konkrētiem darba uzdevumiem, nosaki atļautās lietotnes un interneta lapas.

   Nozaudētu iekārtu satura dzēšana

   Lai viedtālruņa pazušanas gadījumā biznesa sarakste, piekļuve bankas kontiem, personiskās fotogrāfijas u.tml. nenonāktu svešās rokās, Tev ir iespēja nekavējoties attālināti izdzēst visu saturu un bloķēt iekārtu.

   Licence attālinātai iekārtu pārvaldībai

   Famoc

   Piemērota izvēle, ja viedtālrunis vai planšete ir darba instruments, piem., pārdošanas aģentiem, šoferiem, remontstrādniekiem u.c. speciālistiem, kuri strādā ārpus biroja.

   Famoc nodrošinās, ka ierīcēs būs pieejamas tikai darbam nepieciešamās lietotnes un saturs. Ļaus attālinātu lietotņu uzstādīšanu, atjaunināšanu un iespēju noteikt iekārtas atrašanās vietu. Uzzini vairāk par pakalpojumu šeit.

   Ierīkošanas maksa LMT mākonī 240.00 €

   2

   00

   €/mēn.*