Palīdzība

   LMT vērtības – aizrautība, attīstība, sadarbība

   Mēs apzināmies, ka visā pasaulē šobrīd norisinās ceturtā industriālā revolūcija – viedās tehnoloģijas ietekmē to, kā mēs sadarbojamies, strādājam un dzīvojam. Latvija BŪS viedvalsts – valsts, kuras labklājību un līderpozīcijas nodrošina viedas tehnoloģijas, gudri cilvēki un ilgtspējīga vide. Mēs esam par to pārliecināti.

   LMT vīzija
   Veidot Latvijā saziņas vidi, kurā ceļš no domas līdz darbiem kļūst arvien ātrāks.
   Juris Binde

   Juris Binde

   prezidents, Valdes priekšsēdētājs

   Laura Keršule

   Laura Keršule

   viceprezidente administratīvi juridiskajos jautājumos, Valdes locekle

   Alfs Janevics

   Alfs Janevics

   viceprezidents finanšu jautājumos, Valdes loceklis

   Ingmārs Pūķis

   Ingmārs Pūķis

   viceprezidents mārketinga un biznesa attīstības jautājumos, Valdes loceklis

   Gunārs Danbergs

   Gunārs Danbergs

   viceprezidents tehnoloģiskajos jautājumos, Valdes loceklis

   Pirmais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijā

   Kopš LMT dzimšanas dienas 02.01.1992. esam pārliecinoši auguši gan stratēģiski, gan tehnoloģiski, kļūstot par nozīmīgāko spēlētāju Latvijas telekomunikāciju tirgū. Sākotnēji mobilos tālruņus pārdeva 12 oficiālie LMT dīleri, un telefonu cenas svārstījās no 1200 līdz 2000 USD. Tā paša gada maijā mums bija ap 320 klientu, bet novembrī jau 500. Gadu gaitā klientu skaits ir audzis, un šobrīd tas pārsniedz 1 100 000 robežu.

   Plašākais pārklājums visā Latvijā

   LMT nodrošina plašāko mobilo sakaru un datu pārraides pārklājumu Latvijas teritorijā ar vairāk nekā 1200 bāzes stacijām. Savulaik bijām pirmie, kas ieviesa 2G, 3G un 4G pārklājumu Latvijā, tagad dodamies pretim piektās paaudzes sakaru tīklam (5G), lai mūsu klienti to varētu izmantot pirmie.

   Laimīgie laiku neskaita – mūsu klienti ir brīvi un neatkarīgi

   Mēs izmainījām telekomunikāciju tirgu un nojaucām visus ierobežojumus sarunām, īsziņām un mobilajam internetam, ieviešot tarifu plānu BRĪVĪBA (2012) un pakalpojumu NEATKARĪBA (2014). 2016. gadā mūsu klienti ieguva jauna mēroga brīvību, kas iet pāri robežām – tā ir iespēja zvanīt un sūtīt īsziņas Eiropā tāpat kā Latvijā.

   Unikāli risinājumi biznesam

   Jau 2/3 Latvijas uzņēmumu atzinuši LMT par uzticamu sadarbības partneri – arī Tava komanda var paļauties uz mūsu speciālistu zināšanām un individuālajiem risinājumiem, kas uzlabos biznesa procesus un ļaus sasniegt jaunus mērķus.

   Tagadnes darbi – ar skatu nākotnē

   Viedpalīgi, tiešraides mobilajā televīzijā LMT Straume, LMT Viedtelevīzija, viedo tehnoloģiju risinājumi biznesa produktivitātei – tās ir tikai dažas no LMT ieviestajām inovācijām klientu ērtībai, neierobežotai saziņai un efektīvam darbam.