Palīdzība

   2006. gada 5. janvāris

   Svētkos LMT klienti nosūtījuši vairāk nekā 7 miljonus īsziņu

   Ziemassvētkos un Jaungadā Latvijas Mobilā Telefona abonenti un OKartes lietotāji ir aktīvi sveikuši savus tuviniekus un draugus, sūtot īsziņas. Pavisam Ziemassvētkos un Jaungadā nosūtīti vairāk nekā 7 miljoni īsziņu.

   2005. gada Ziemassvētkos LMT klienti nosūtīja 3,194 miljonus īsziņu, kas bija par 716 tūkstošiem vairāk nekā 2004. gadā. Savukārt gadumijā tika nosūtīti 3,838 miljoni īsziņu, kas bija par 260 tūkstošiem vairāk nekā pirms gada. Nosūtīto īsziņu skaita pieaugums ar katru gadu ir stabils un galvenokārt skaidrojams ar ievērojamo LMT klientu skaita pieaugumu. Arvien vairāk sūtītas arī MMS ziņas, jo vairāk nekā trešdaļa LMT tīklā esošo tālruņu nodrošina šo iespēju.

   Lai sazvanītos ar sev tuviem cilvēkiem Ziemassvētkos un gadumijā LMT mobilo sakaru tīkla lietotāji aktīvi izmantoja jaunos piedāvājumus: LMT abonentiem sarunas ar citiem LMT abonentiem un OKartes lietotājiem, sākot ar katras sarunas ceturto minūti, joprojām ir bez maksas. Arī OKartes lietotāji aktīvi izmantoja iespēju zvanīt LMT tīklā tikai par 1 santīmu minūtē visas brīvdienas. Liela daudzuma īsziņu sūtīšanai plaši tika izmantots pakalpojums „Īsziņu bums”.

   LMT sakaru tīkls tiek nepārtraukti uzlabots, palielinot pārklājumu un tīkla kapacitāti. LMT nodrošina visplašāko pārklājumu visā Latvijā – uzņēmuma sakarus var izmantot 97.46% iedzīvotāju 98.18% Latvijas teritorijas. 2005. gada laikā vien darbu sākušas vairāk nekā 40 jaunas bāzes stacijas un kopējais bāzes staciju skaits jau pārsniedz 760. Šie ieguldījumi tīkla infrastruktūrā ir būtisks solis, lai LMT klienti būtu droši, ka saņems kvalitatīvus pakalpojumus gan svētkos, gan ikdienā.

   Dalīties ar saiti