Palīdzība

   2001. gada 31. oktobris

   Palielinās atlaides LMT abonentiem

   1. novembrī stājas spēkā Latvijas Mobilā Telefona ilgtermiņa atlaižu programmas trešais līmenis. Tas nodrošina atlaides visiem, kuri ir LMT klienti 3 un vairāk gadus. Iespējams izvēlēties starp 20% atlaidi abonēšanas maksai vai 15% atlaidi sarunām LMT tīklā.

   Ilgtermiņa atlaižu programmu Latvijas Mobilais Telefons pakāpeniski sāka ieviest šā gada maijā. Pavisam ir trīs atlaižu līmeņi, kas nodrošina abonēšanas maksas vai sarunu atlaidi atkarībā no tā, cik ilgi abonents izmanto uzņēmuma pakalpojumus.

   Tiem, kuri ir LMT abonenti no 1 līdz 2 gadiem, piešķirta 5% atlaide sarunām vai 10% atlaide abonēšanas maksai; no 2 līdz 3 gadiem – attiecīgi 10% vai 15%; 3 un vairāk gadus - attiecīgi 15% vai 20% atlaide. Ja klientam ir vairāki pieslēguma numuri, tad atlaides apjoms tiek noteikts pēc vecākā pieslēguma. Sākotnēji automātiski tiek piešķirta atlaide sarunām. Turpmāk katrs abonents pats var izvēlēties izdevīgāko atlaidi - sarunām vai abonēšanas maksai.

   LMT viceprezidents Andris Forstmanis: “Viens no LMT darbības principiem ir piedāvāt uzņēmuma klientiem kvalitatīvus pakalpojumus un arvien izdevīgākus to izmantošanas nosacījumus. Ilgtermiņa atlaižu programmas piedāvātā 20% atlaide padara mobilā tālruņa abonēšanas maksu samērojamu ar fiksētā tīkla abonēšanas izmaksām. Arī turpmāk atlaižu programma tiks pilnveidota un papildināta.”

   Sīkāku informāciju par atlaižu programmu iespējams saņemt visos Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centros, LMT mājas lapā Internetā un pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000076.

   Šā gada 15. oktobrī LMT klientu skaits bija 320 155 jeb 13,58% Latvijas iedzīvotāju.

   Dalīties ar saiti