Palīdzība

   2002. gada 8. februāris

   "OKartes" mājas lapā notiek olimpiskajām spēlēm veltīta akcija

   Soltleiksitijas olimpisko spēļu laikā "OKartes" mājas lapā notiks divi konkursi, kuru dalībniekiem būs iespēja iegūt 500 bezmaksas īsziņas, mobilos tālruņus un "OKartes" komplektus.

   "OKartes" konkursā jautājumiem tiek doti vairāki atbilžu varianti, katrs ar savu kārtas numuru. Atbildes kārtas numuru jānosūta uz īsziņu pakalpojumu kodu 9310310. Atbilžu skaits no viena mobilā telefona nav ierobežots. Uzvarētāju no pareizo atbilžu nosūtītājiem "izvēlas" dators. Veiksminieka vārds tiek publicēts konkursa lapā, viņam tiek arī nosūtīta īsziņa. Konkursā galvenās balvas ir "OKartes" komplekti un mobilie tālruņi, kas tiek izlozēti katru olimpiādes dienu.

   Savukārt LMT prognožu akcijā "2002. gada Ziemas olimpiskās spēles" jānosaka olimpisko medaļu ieguvēji. Lai LMT abonenti un "OKartes" lietotāji ar savu prognozi piedalītos balvu izlozē, jānosūta īsziņa uz servisa kodu 333. Servisa kods darbosies līdz 24. februāra plkst. 18.30. Prognozes var sūtīt par visu sporta veidu uzvarētāju valstīm.

   Lai īsziņa konkrētajā dienā piedalītos izlozē, tai jābūt nosūtītai par pareizo sporta veidu un pareizajā laikā. Piemēram, lai noteiktu medaļu ieguvējus sacensībās, kas sākas 11. februārī plkst. 12:00 pēc Soltleiksitijas laika, jānosūta prognozes īsziņu līdz oficiālajam spēles sākumam. Šajā gadījumā līdz plkst. 21:00 pēc Latvijas laika. Gadījumā, ja prognoze iesūtīta par kādu no nākošo dienu sporta spēlēm, tā paliek sistēmā un sagaida noteikto laiku.

   Katru dienu tiek izlozēta viena lielā balva - 500 bezmaksas īsziņas un veicināšanas balvas - katra 20 bezmaksas īsziņas. Lielo balvu piešķir nākošajā darba dienā tam dalībniekam, kurš ir pareizi prognozējis visvairāk spēles. Sīkāka informācija par īsziņu formātu un abu konkursu noteikumiem atrodama "OKartes" mājas lapā http://www.okarte.lv/.

   Dalīties ar saiti