Palīdzība

   2011. gada 29. jūlijs

   OKartes lietotāju sarunu ilgums pieaudzis piecas reizes

   Kā liecina OKartes apkopotā informācija, līdz ar pakalpojuma par fiksētu maksu ONedēļa ieviešanu, tās lietotāju sarunu ilgums LMT tīklā pieaudzis gandrīz piecas reizes, savukārt īsziņas sūtītas trīs reizes vairāk. Šie skaitļi vēlreiz apliecina, ka arī attiecībā uz telekomunikācijām, iedzīvotājiem aizvien svarīgāk kļūst saņemt kvalitatīvus un ekonomiski izdevīgus pakalpojumus, kas palīdz plānot personīgos izdevumus.

   Priekšapmaksas sarunu kartes OKarte klientu paradumi un izmantotie pakalpojumi liecina, ka aizvien vairāk iedzīvotāju seko līdzi saviem izdevumiem, tostarp izvēlas savām vajadzībām atbilstošus tarifu plānus. 91% ONedēļa lietotāju ir atzinuši, ka ir apmierināti ar pakalpojumu, kura ietvaros par fiksētu maksu (Ls 1) nedēļu iespējams izmantot 1000 vienības - sarunu minūtes vai īsziņas LMT tīklā.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis LMT šogad ieviestais pakalpojums ONedēļa ir jauns pakalpojums Latvijas tirgū, kas jau ieguvis lielu popularitāti OKartes lietotāju vidū, radot jaunu saziņas vilni. Cilvēkiem savas vēlmes pēc savstarpējas saziņas vairs nav jāpakļauj izmaksu ierobežojumiem, tāpēc strauji pieaudzis sarunu ilgums un nosūtīto īsziņu apjoms. Klientu atsaucība ir iedrošinājusi mūs attīstīt piedāvāto pakalpojumu klāstu, paverot iespējas OKartes lietotājiem brīvi sazināties arī ar citu mobilo operatoru klientiem.

   OKarte turpina attīstīties un klientu ērtībai jau no 28. jūlija tiek piedāvāts jauns pakalpojums – ONedēļa+, kas dos iespēju sazināties ar draugiem, tuviniekiem, sadarbības partneriem cik nepieciešams jebkurā tīklā Latvijā. ONedēļa+ paredz klientam, maksājot fiksētu nedēļas maksu, izmantot ne tikai 1000 vienības - sarunu minūtes vai īsziņas LMT tīklā, bet arī 100 minūtes uz citiem tīkliem Latvijā.

   OKarte ir viena no populārākām priekšapmaksas kartēm Latvijā, kas darbojas LMT tīklā. Pateicoties LMT tīkla pārklājumam 99% valsts teritorijas un ātrgaitas mobilā interneta tīkla 3G pieejamībai 87% Latvijas teritorijas, OKarte nodrošina pakalpojumu pieejamību un augstu kvalitāti visiem Latvijas iedzīvotājiem. OKarte piedāvā visa veida balss un datu sakaru pakalpojumus, tajā skaitā 3G mobilo internetu telefonā un datorā, kā arī iespēju iegādāties jaunākos viedtālruņus kā Mazcenas telefonus. Vairāk informācijas: www.okarte.lv

   Dalīties ar saiti