Palīdzība

   2013. gada 14. februāris

   LMT: Valentīndienā sievietes sagaida atzīšanos mīlestībā, bet vīrieši - solījumus

   Puse Latvijas iedzīvotāju Valentīndienā vēlas saņemt apsveikumu savā mobilajā tālrunī - atzīšanos mīlestībā, solījumu pavadīt vairāk laika kopā, kā arī apņemšanos palīdzēt mājas darbos, liecina Latvijas Mobilā Telefona (LMT) sadarbībā ar tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS veiktā aptauja. Visu mīlētāju dienā tiks izmantotas visas mobilā tālruņa sniegtās iespējas gan romantiskas mūzikas atskaņošanai, gan sveču vietā, gan virtuāla video vai foto apsveikuma radīšanai.

   Aptaujā noskaidrots, ka gandrīz ceturtā daļa iedzīvotāju izmantos savu tālruni, gatavojoties Valentīndienai vai svinot to. Lielākā daļa aptaujāto apsveiks savus mīļos ar sirsnīgiem sveicieniem sociālajos tīklos, kā arī izmantos telefonu, lai nofotografētos kopā ar mīļoto. Advancētākie lietotāji telefonu izmantos kā piezīmju blociņu, lai savam mīļotajam cilvēkam uzrakstītu dzejoli vai iedziedātu apsveikumu un pēc tam pa telefonu nosūtītu.

   Vīrieši sola ar tālruņa palīdzību savai mīļotajai noorganizēt svētkus – pasūtīt ziedus, norezervēt galdiņu restorānā, iegadāties kino biļetes. Daļa aptaujāto mobilo tālruni grasās izmantot romantikas radīšanai, izmantojot to kā mūzikas atskaņotāju vai kā gaismas aplikāciju sveču vietā.

   Sievietes vēlas saņemt pa telefonu atzīšanos mīlestībā dziesmas, video, elektroniskās kartiņas un citos radošos veidos. Savukārt vīrieši ir praktiskāki un no savas mīļotās sievietes gaida īsziņu vai zvanu ar solījumu pavadīt vairāk laika kopā. Tāpat vīrieši ļoti labprāt saņemtu savas mīļotās fotogrāfiju. Kā labāko risinājumu dāvanas meklēšanai vīrieši norāda mobilo internetu, kas ietaupa laiku un atvieglo dāvanas izvēli.

   Tai pat laikā puse Latvijas iedzīvotāju vai nu vispār nesvin Valentīndienu vai arī vēlas sveicienus saņemt personiski.

   Dalīties ar saiti