Palīdzība

   2023. gada 26. septembris

   LMT uzsāk sadarbību ar jaunuzņēmumu mūsdienīgas izglītības pieejamībai

   Lai veicinātu izglītības pieejamību, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, mobilo sakaru operators un tehnoloģiju inovāciju uzņēmums LMT sadarbībā ar jaunuzņēmumu Memby no septembra piedāvā izmēģināt jaunu apmācību platformu – tiešsaistes nodarbības, kas bērniem no 5. līdz 12. klasei palīdz efektīvāk apgūt mācību saturu piecos dažādos mācību priekšmetos.  

   Privātstundu alternatīva – tiešsaistes nodarbības – šobrīd skolēniem pieejamas piecos mācību priekšmetos: matemātikā, vēsturē, bioloģijā, fizikā un ķīmijā. Mācību platformas Memby satura izveidē iesaistīti izcili speciālisti – Ekselences balvas finālisti, skolotāji no “Iespējamās misijas”, skolu eksāmenu programmu veidotāji, grāmatu autori un augstskolu pasniedzēji. Nodarbības tiešsaistē notiek darbdienās no plkst. 16.00 līdz 20.00, un ar to palīdzību skolēni var ne tikai mēģināt uzlabot savas sekmes iepriekšminētajos mācību priekšmetos, bet arī sagatavoties valsts centralizētajiem eksāmeniem. Zināšanu nostiprināšanai nodarbības pēc tam apskatāmas individuāli arī ierakstā.

   “Pieejama izglītība ir ļoti svarīga gan ikviena indivīda, gan valsts un sabiedrības attīstībai. Tas, cik labu izglītību mēs spējam nodrošināt saviem bērniem, nosaka ne tikai viņu, bet arī visas mūsu valsts un sabiedrības nākotni. Bez izglītotiem cilvēkiem Latvija, tāpat kā jebkura cita valsts, nebūs pārtikusi, vesela un droša. Un tieši tāpēc jau no skolas sola ikvienam ir jānodrošina pieejama un mūsdienu izaicinājumiem atbilstoša izglītība – tas ir pamatu pamats jebkuras jomas speciālista dzīves ceļā, un bez tā tālāk nevar attīstīties neviena nozare. LMT ir ilggadējs dažādu izglītības projektu partneris un atbalstītājs, un mums ir liels prieks, ka šajā mācību gadā ar digitālo tehnoloģiju palīdzību varam atvieglot mūsu bērniem un jauniešiem mācību programmas apgūšanu,” saka LMT prezidents Juris Binde.  

   Viņš skaidro, ka ne vienmēr visiem skolēniem pietiek ar mācību stundām skolā, lai pilnībā izprastu kāda mācību priekšmeta vielu, tādēļ nereti nepieciešamas papildu nodarbības – privātstundas. Tomēr ne visiem Latvijas skolēnu vecākiem tās ir pa kabatai, un ne visi šādu iespēju var saviem bērniem nodrošināt. Mūsdienās, kad teju ikvienā Latvijas vietā ir pieejams stabils internets un ikviens sabiedrības loceklis to aktīvi lieto, tiešsaistes nodarbības ir pašsaprotams risinājums. 

   Lai gan 50 minūšu garās tiešsaistes nodarbības minētajos mācību priekšmetos ir veidotas, balstoties katrai klasei noteiktās izglītības programmas saturā, tiešraidē tās tiek īpaši pielāgotas skolēnu vajadzībām, nodrošinot individuālu pieeju. Nodarbību laikā skolēni var “pacelt roku”, uzdot jautājumus, iesaistīties diskusijās un pēc nodarbības saņemt individuālu palīdzību no skolotāja, kā arī virtuālus “bonusus” par saviem panākumiem. Tiešsaistes nodarbībām skolēni var pievienoties visa mācību gada garumā, reģistrējoties vietnē https://memby.lv/lmt. Abonementa cena atkarīga no izvēlēto mācību priekšmetu skaita un platformas izmantošanas termiņa. Memby piedāvā LMT klientiem iespēju vienu nedēļu izmēģināt šo pakalpojumu par simbolisku cenu – 1 eiro, pēc tam maksa atkarīga no izvēlētā abonēšanas plāna. 

   Dalīties ar saiti