Palīdzība

   2010. gada 7. jūnijs

   LMT testē Latvijā ātrāko mobilo internetu

   Latvijas Mobilais Telefons šodien demonstrēja ātrāko un jaudīgāko mobilo internetu Latvijā. To nodrošina nākotnes tehnoloģija – 4G jeb ceturtās paaudzes mobilo sakaru tīkls. Latvijā tas pagaidām ir testa režīmā.

   Latvijas Mobilā Telefona prezidents Juris Binde: “Kā tehnoloģiju līderis LMT pirmais Baltijā demonstrē pilnas infrastruktūras 4G tīklu, kas nodrošina šobrīd pieejamo ātrāko mobilo internetu pasaulē. Tā ir iespēja esošajiem un potenciālajiem LMT klientiem izmēģināt jaunākās mobilo sakaru tehnoloģijas, kas varbūt varētu pamudināt arī uz jaunām biznesa un izklaides idejām nākotnē.”

   Sākot no šodienas, iedzīvotājiem ir iespēja divas nedēļas izmēģināt ātrāko mobilo internetu 4G tīklā LMT Abonentu apkalpošanas centrā Liepājā. Vēlāk testēšanas iespējas tiks nodrošinātas arī Daugavpilī, Rēzeknē un Valmierā. Maksimālais ātrums 4G tīklā sasniedz pat 100 Mb/s.

   LMT ir bijis pirmais daudzu jaunu mobilo sakaru produktu un pakalpojumu ieviesējs. Īpaši jāatzīmē LMT loma mobilā interneta attīstībā Latvijā. LMT klientiem mobilais internets ir pieejams visā LMT tīkla pārklājuma zonā, kas ir vairāk nekā 99% Latvijas teritorijas, tai skaitā vairāk nekā 40% teritorijas pieejams ātrgaitas mobilo sakaru tīkls. Lai nodrošinātu ērtāku un pieejamāku mobilā interneta lietošanu, LMT abonentiem un O!Kartes lietotājiem Latvijā tagad piedāvājam iespēju lietot mobilo internetu par zemu un fiksētu maksu. Rezultātā interneta lietotāju skaits telefonā ir pieaudzis ļoti strauji un sasniedz gandrīz pusi no LMT kopējā klientu skaita.

   LMT ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko tīkla pārklājumu. Tas nodrošina iespēju ērti piekļūt modernajiem LMT pakalpojumiem arī reģionos. Augsto kvalitāti LMT spēj nodrošināt, pateicoties lielām investīcijām tīkla attīstībā, jo LMT iegulda ievērojami vairāk nekā konkurenti. Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi pārsnieguši 250 miljonus latu. Tīkla attīstība turpinās, un par vērienīgajām investīcijām liecina arī fakts, ka pagājušajā gadā vidēji katru nedēļu tika uzcelta jauna LMT bāzes stacija.

   Video par 4G demonstrāciju Liepājā:
   http://www.youtube.com/watch?v=CzuFHfbVsEw

   Dalīties ar saiti