Palīdzība

   2021. gada 13. decembris

   LMT svētku laikā dāvina “Prāta Vētras” koncertfilmu

   Svētku laikā LMT saviem klientiem sarūpējis iespēju no 13. decembra līdz pat 16. janvārim piedzīvot jauno “Prāta Vētras” koncertfilmu ”Gads bez kalendāra”. Tā bez maksas būs skatāma lietotnē LMT Viedtelevīzija un viedtelevizija.lv. 

    

   ““Prāta Vētra” ir grupa, kas klātienē spēj pulcēt vienu no lielākajiem fanu pulkiem, radot svētku sajūtu ikvienam. Kaut arī šobrīd klātienes koncertos ar “Prāta Vētru” nevaram tikties, veicinot nozīmīgu kultūras notikumu pieejamību tiešsaistē, šogad svētku laikā dāvājam unikālu piedzīvojumu visiem klientiem – koncertfilmu “Gads bez kalendāra”. Ticu, ka svētku sajūtu uzburam mēs paši, tādēļ mudinu tai ļauties un dāvāt to arī citiem,” stāsta LMT prezidents Juris Binde. 

   “Koncertfilma “Gads bez kalendāra” ir grupas stāsts par pēdējā laikā piedzīvoto nebijušā koncerta un filmas formātā. Koncertfilmu caurstrāvo grupas enerģija, košas krāsas un mūzika, krāšņa scenogrāfija un dokumentāls stāsts par to, kā tapa “Gads bez kalendāra”. Kopā ar LMT aicinām svētku laikā atrast laiku savos kalendāros, lai uzburtu svētku sajūtu, baudītu un svinētu. Novēlam atrast prieku arī ikdienas burvībās, jo svētki sākas ar mums pašiem,” aicina “Prāta Vētra” menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa.

   Jaunais albums “Gads bez kalendāra” izdots neparastā formātā – īpaši izveidotā studijā nofilmētas visas albuma dziesmas dzīvajā izpildījumā. “Prāta Vētra” pārsteidz ar dekorācijām, lielkoncerta cienīgām videoprojekcijām, īpaši veidotu horeogrāfiju, profesionāliem dejotājiem, vizuālo tēlu neona gammā, akrobātiem un pat īstu zirgu filmēšanas laukumā. Koncertfilmā kā īpašie viesi piedalās arī grupa “Tautumeitas”, reperis ansis, Dons, Intars Busulis un populārais aktieris Saša Petrovs no Krievijas. Albuma producents ir zviedrs Povels Olsons, ar kuru grupa sadarbojas jau vairāku gadu garumā, bet kā dziesmu tekstu autori šoreiz piedalās arī Jānis Šipkēvics un Ingus Bērziņš. Koncertfilmā dzirdamas jau zināmās dziesmas no jaunā albuma – “Feels” un “Karuseļi”, “Tur, kur Dieva kamanas slīd”, kā arī pilnīgi jaunas dziesmas: “Smarža”, “Aiz sienas”, “Papīra lidmašīnas”, “Dzelzceļnieks”, “Gads bez kalendāra”, “Tavas pēdas pagalmā” un “Lonesome Moon”. 

   Koncertfilma ”Gads bez kalendāra” no 13.12.2021. līdz 16.01.2022. bez maksas būs pieejama visiem klientiem mobilajā lietotnē “LMT Viedtelevīzija”, datorā viedtelevizija.lv, kā arī LMT Viedtelevīzijas lietotājiem. Saturs pieejams Latvijas teritorijā.

    

   Dalīties ar saiti