Palīdzība

   2014. gada 17. februāris

   LMT rada tirgū jaunu priekšapmaksas standartu

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) ievieš tirgū pilnīgi jaunu priekšapmaksas standartu. Sākot no šodienas, 17. februāra LMT Okartes klienti varēs būt pilnīgi pārliecināti par savām izmaksām nedēļā - tās nepārsniegs 2 eiro par zvaniem un īsziņām uz visiem tīkliem Latvijā.

   Lietotājs maksās tikai par norunāto: tiks uzskaitītas minūtes un sms pēc izvēlētā klientu tarifa, bet, sasniedzot 2 eiro robežu, sarunas un sms vairs netiks tarificētas – līdz nedēļas beigām tās būs bez maksas. Uzskaites periods ir nedēļa - no pirmdienas līdz svētdienai. Tādējādi LMT Okarte kļūst izdevīga gan tiem, kuriem patīk runāt ļoti daudz, gan tiem, kuri sazinās reti.

   LMT Okartes jauno standartu var aktivizēt jebkurā no LMT klientu centriem vai LMT mājas lapā, reģistrējoties ar sociālo tīklu draugiem.lv vai facebook.com pasēm.

    „Šāda attīstība ir vēl viens solis klientu pieredzes uzlabošanai saistībā ar LMT pakalpojumiem. Jaunais LMT Okartes standarts ļaus priekšapmaksa lietotājiem kontrolēt savus izdevumus un tas padarīs ērtāku un paredzamāku klientu ikdienu. Ieviestais standarts priekšapmaksa kartes lietotājiem ir kā drošības spilvens - finanses vairs neietekmēs saziņu un neierobežos komunikāciju,” atzina LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

   Jau ziņots, ka 2013.gada rudenī Okarte tika apvienota ar LMT zīmolu, radot jaunas kvalitātes priekšapmaksas karti - LMT Okarte.  

   LMT Okarte nodrošina lietotājiem LMT klientu ērtības, saglabājot klasiskās priekšapmaksas priekšrocības - brīvību no līgumiem un rēķiniem, kontroli pār izmaksām, izdevīgumu un citas. Ikviens LMT Okartes lietotājs var izmantot plašāko LMT mobilo sakaru klientu servisa tīklu valstī - 70 vietās Latvijā. Tāpat joprojām priekšapmaksas karšu lietotājiem tiek nodrošināti augstākās kvalitātes sakari un labākais tīkla pārklājums.


   PAR LMT
   LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Visā Latvijas teritorijā ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets - tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām. LMT ir pirmais mobilo sakaru operators, kas klientiem piedāvā arī moderno 4G tīklu ar visātrāko mobilo internetu. Šobrīd 4G tīkls ir pieejams vairāk nekā 45 % Latvijas iedzīvotāju. LMT ikgadējā „Uzņēmumu reputācijas topā” atzīts par uzņēmumu ar labāko reputāciju Latvijā, kā arī saņēmis augstāko novērtējumu kā sociāli atbildīgākā kompānija. Tāpat LMT ir „Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu” un „Latvijas iekārojamāko darba devēju topa” augšgalā.

    


   Dalīties ar saiti