Palīdzība

   2000. gada 2. novembris

   LMT piedāvā priekšapmaksas sarunu karti

   No 6. novembra Latvijas Mobilais Telefons SIA sāk piedāvāt OKarti - priekšapmaksas sarunu karti mobilo tālruņu lietotājiem.

   LMT prezidents Juris Binde:"OKarte ir Eiropas standartiem atbilstošs produkts, kas ļauj izmantot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus par konkurētspējīgām cenām. Pakalpojums izveidots izmantojot IN (Intelligent Network) tehnoloģisko platformu. Tas bija grūtākais un ilgākais ceļš, bet garantē kvalitatīvu drošu un ērti lietojamu gala rezultātu."

   OKartes sākuma komplekta cena ir 9.70 Ls, kurā ir iekļauts avanss sarunām 5 Ls vērtībā. Atjaunošanas kartes varēs iegādāties 5, 10, 20 un 30 Ls vērtībā ar lietošanas termiņu no 20 līdz 120 dienām.

   OKartes lietotāji varēs ne tikai zvanīt Latvijā un uz ārzemēm, sūtīt un saņemt īsziņas, bet arī izmantot citus LMT pakalpojumus: numura noteicēju, pāradresāciju, līdzsavienojumu, informatīvos īsziņu pakalpojumus, "Logo Tavam tālrunim", "Melodija Tavam tālrunim", iespēju zvanīt uz atsevišķām 900. sērijas numuru grupām.

   OKartes lietotāji, tāpat, kā pārējie LMT abonenti, var būt droši, ka telefona zādzības gadījumā to nebūs iespējams nelikumīgi pieslēgt LMT tīklam. OKartes lietotāji var reģistrēties, kas tiem dod iespēju pieslēgt balss pastkastīti, saņemt atgādinājuma īsziņas par avansa atlikumu un sarunu saraksta izdruku.

   OKartes tarifi Latvijā:

   zvana virzienspamata/pazeminātais tarifs
   LMT mobilais tālrunis0.264/ 0.216
   fiksētais tālrunis Latvijā, taksofons, Baltcom GSM mobilais tālrunis0.300/ 0.264
   Balss pastkastīte0.264/ 0.216
   Īsziņas nosūtīšana0.09/ 0.06

   Dalīties ar saiti