Palīdzība

   2006. gada 16. maijs

   LMT piedāvā izvēlēties atšķirīgu izsaukuma signālu

   LMT pakalpojums Signāls Tavam tālrunim ļauj lietotājam uzstādīt individuālu izsaukuma signālu. Latvijas mobilo sakaru tirgū šāda iespēja tiek piedāvāta pirmoreiz.

   Pakalpojums sniedz iespēju aizstāt ierasto izsaukuma signālu ar citu interesantu, jautru vai noderīgu signālu, ko dzirdēs ikviens zvanītājs. Iespējams arī uzstādīt individuālu signālu kādam noteiktam numuram vai izveidot numuru grupas un katrai grupai atskaņot citu signālu, piemēram, kolēģiem – vienu, bet draugiem – citu.

   Lai pieslēgtu pakalpojumu, kā arī uzstādītu un nomainītu signālus, visērtāk ir reģistrēties un izmantot LMT mājas lapas sadaļu Mans LMT. Izvēlētais signāls netiek atskaņots, ja pakalpojuma lietotājs atrodas ārvalstīs, kā arī atsevišķos gadījumos, ja zvanītājs atrodas citas valsts mobilo sakaru tīklā.

   Līdzīgi kā citiem mobilā satura pakalpojumiem, maksu par signālu nosaka pakalpojuma piedāvātājs. LMT mājaslapas sadaļā Mans LMT ir pieejami desmit signāli, kurus var saņemt bez maksas. Par nosūtītajām īsziņām uz kodu 29319988 jāmaksā kā par standarta īsziņām. Par signāla noklausīšanos zvanītājam nav jāmaksā.

   Pakalpojumam Signāls Tavam tālrunim ir noteikta lietošanas maksa Ls 0.4, kas tiek aprēķināta reizi 30 dienās pēc signāla iegādes un aktivizācijas. Pirmās 30 dienas pakalpojuma lietošana ir bezmaksas. 24 stundas pirms maksas aprēķināšanas pakalpojuma lietotājam tiek nosūtīta informatīva īsziņa.

   Dalīties ar saiti