Palīdzība

   2008. gada 7. maijs

   LMT piedāvā bezvadu internetu ar neierobežotu datu apjomu

   Latvijas Mobilais Telefons ievieš jaunu mobilā interneta pieslēgumu iBirojs Open ar fiksētu maksu – 19 lati mēnesī – un neierobežotu datu pārraides apjomu LMT kvalitatīvajā tīklā.
   iBirojs Open ir izdevīgs piedāvājums ikvienam, kas ikdienā īpaši bieži lieto internetu.

   LMT piedāvā arī mobilā interneta pieslēgumu iBirojs 9, kas izdevīgs, ja tikai reizēm ir nepieciešams lieto internetu, piemēram, nelielu e-pastu sūtīšanai, ziņu lasīšanai u.tml. Savukārt iBirojam 19 ir pievilcīgs bezmaksas nakts tarifs, turklāt minimālajā mēneša maksā iespējams iekļaut arī maksu par interneta lietošanu ārvalstīs.

   LMT prezidents Juris Binde: „Mobilais internets tāpat kā mobilais tālrunis kļūst par mūsdienu cilvēka ikdienas nepieciešamību. Tāpēc LMT ir ieguldījis un turpina ieguldīt ievērojamus naudas līdzekļus ātrgaitas mobilo sakaru tīkla attīstībā, lai nemainīgi augstā kvalitātē piedāvātu jaunās iespējas ne tikai Rīgā, bet arī citur Latvijā. Rezultātā iBiroja lietotāju skaits pusotra gada laikā pieaudzis sešas reizes.”

   LMT ir plašākais ātrgaitas UMTS mobilo sakaru tīkls Latvijā. Tas nodrošina modernu mobilo sakaru pakalpojumu pieejamību visos Latvijas rajonu centros un arī citās lielākajās pilsētās. LMT jaunās paaudzes modernais UMTS sakaru tīkls jau šobrīd nodrošina iBirojam platjoslas risinājumiem līdzvērtīgu datu pārraides ātrumu līdz pat 3,6 megabitiem sekundē. Tuvākajā nākotnē šis ātrums tiks palielināts jau līdz 14,4 megabitiem sekundē. Jāpiebilst, ka atsevišķos gadījumos, lai nodrošinātu iespēju saņemt pakalpojumu visiem lietotājiem un novērstu tīkla pārslodzi, datu pārraides ātrums var tikt ierobežots.

   iBiroju var pieslēgt jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie dīleriem. LMT piedāvā iBiroja klientiem arī iespēju iegādāties portatīvo datoru uz nomaksu.

   Dalīties ar saiti