Palīdzība

   2003. gada 31. marts

   LMT klienti var izmantot MMS

   No 31. marta LMT piedāvā multivides ziņojumu pakalpojumu bez maksas visā Latvijā.

   MMS jeb multivides ziņojumi ir nākamais solis mobilo īsziņu pakalpojumu attīstībā. Ar MMS var sūtīt un saņemt ne tikai tekstu, bet arī attēlus, fotogrāfijas, skaņas un nelielus videoklipus.

   LMT prezidents Juris Binde: "Cilvēkiem piemīt vēlme tiekties pēc arvien jaunām modernām ērtībām. Veiksmīgs ir tas uzņēmējs, kas prot šo vēlmi piepildīt. Mūsu uzņēmuma klienti vienmēr ir bijuši pirmie, kuriem Latvijā piedāvāta iespēja lietot visjaunākos mobilo sakaru pakalpojumus. Īpaši tas jūtams pēdējo gadu laikā, kad LMT pakalpojumu klāsts papildināts ar HSCSD ātrgaitas datu pārraidi, GPRS datu pārraidi un tagad ar MMS sūtīšanas iespēju. Jāatzīmē, ka LMT joprojām ir vienīgais mobilo sakaru operators Latvijā, kas šos pakalpojumus piedāvā lietotājiem".

   Multivides ziņu sūtīšana ir iespējama starp tālruņiem, kuri šo pakalpojumu atbalsta. Ja LMT abonentam nav mobilā tālruņa ar MMS vai šī iespēja nav pieslēgta, MMS ziņojums tiek pāradresēts uz LMT mājas lapas sadaļu "MMS". Ziņojuma adresāts saņem informatīvu īsziņu un piekļuves paroli. Šādā veidā MMS ziņojumu var saņemt arī OKartes lietotāji un jebkurš e-pasta lietotājs visā pasaulē.

   Lai izmantotu MMS, LMT abonentam nepieciešams mobilais tālrunis ar MMS iespēju un GPRS datu pārraides pieslēgums.

   MMS pakalpojumam nav pieslēguma un abonēšanas maksas. Pagaidām arī MMS ziņojumu sūtīšana ir bezmaksas, taču jāmaksā par MMS sūtīšanai un saņemšanai izmantoto datu apjomu.

   LMT sadarbības partneri One.lv un DEAC LMT klientiem piedāvā vairākus MMS satura pakalpojumus – krāsainas multimediju atklātnes, ekrāna tapetes un galeriju MMS ziņojumu glabāšanai internetā.

   Vitālijs Rubšteins, One.lv direktors: "Mēs esam lepni, ka esam vieni no pirmajiem, kas Latvijā piedāvā MMS pakalpojumus. LMT iniciatīva attīstīs Latvijas mobilo tirgu un dos papildu iespējas un labumus individuālajiem lietotājiem. Kā pirmo soli mēs piedāvāsim iespēju lejupielādēt krāsainas multimediju atklātnes, kuras mobilo tālruņu lietotāji varēs sūtīt arī viens otram. Nākamais solis būs iespēja lietotājiem izveidot savas individuālas atklātnes".

   Agris Tamanis, DEAC projektu vadītājs: "LMT ir ieviesis jaunu tehnoloģiju, kas DEAC būtiski ļāva attīstīt mobilo datu apmaiņas un apstrādes sistēmu "MoDE", radot pamatu jaunam biznesa komunikācijas veidam - MMS. DEAC piedāvā risinājumus, kas ļauj šāda veida informācijas glabāšanu un attālinātu pārvaldīšanu no mobilām ierīcēm. "Iesildot" publiku, mēs atklājam pakalpojumu "MMS Galerija", kas rosinās pārdomas potenciālajiem satura devējiem".

   Dalīties ar saiti