Palīdzība

   2010. gada 3. augusts

   LMT klienti Gaisa balonu festivālu varēs apmeklēt bez maksas

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) ielūdz savus klientus uz Gaisa balonu festivālu LMT Kauss 2010, kas šogad no 11. līdz 15. augustam norisināsies Madonā. Jau no šodienas līdz pat 12. augustam LMT abonenti un O!Kartes lietotāji varēs saņemt ielūgumus bez maksas.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis LMT ir priecīgs savus klientus uzaicināt uz šīs vasaras krāšņāko un vizuāli iespaidīgāko pasākumu – Gaisa balonu festivāls LMT Kauss 2010. Visas festivāla dienas solās būt notikumiem bagātas – aizraujošas balonu sacensības, iemīļotu mūzikas grupu koncerti un nakts šovi ar uguņošanu. Tāpēc visi, kas vēlas pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni tepat Latvijā, tiks gaidīti Madonā.

   12. Gaisa balonu festivālā LMT Kauss 2010 sacensībās piedalīsies 30 gaisa baloni gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Savukārt 13. un 14. augustā jau no plkst. 18.00 Madonā, Saieta laukumā, visu apskatei tiks izstādīti gaisa baloni, kā arī notiks nakts koncerti, kuros uzstāsies pazīstami pašmāju mūziķi - Tumsa, PER, Jenny May, Otra puse, Musiqq, Forte un Apvedceļš. Abu vakaru noslēgumā, ap plkst. 23.00, notiks īpaši gaisa balonu nakts šovi ar uguņošanu.

   Lai saņemtu ielūgumu uz pasākumu, LMT vai O!Kartes klientam savā telefonā ir jāatver LMT interneta lapa wap.lmt.lv un sadaļā Gaisa balonu festivāls jāaizpilda pieteikums. Veiksmīgi aizpildot pieteikumu, klients saņems īsziņu ar ielūgumu. Šī īsziņa būs jāuzrāda pie ieejas pasākumā. Festivāla laikā LMT interneta lapā wap.lmt.lv varēs apskatīties lidojumu fotogrāfijas un videomateriālus, kā arī sekot līdzi aktuālajai informācijai par lidojuma laikiem, maršrutiem un balonu pacelšanās vietām, kas var mainīties atkarībā no laika apstākļiem.

   Ielūgumu skaits ir ierobežots un katram klientam ir iespējams pieteikties tikai vienam ielūgumam!

   Dalīties ar saiti