Palīdzība

   2012. gada 15. februāris

   LMT darbinieku skaits uz dienu palielinājies par 66

   Šodien, 15. februārī, Latvijas Mobilā Telefona (LMT) darbinieka apliecību „Ēnu dienas” ietvaros saņēma 66 skolēni no visas Latvijas. Prezidents, viceprezidents, mārketinga un komunikāciju dienesta direktors, finanšu analītiķis, sponsorēšanas projektu vadītājs, klientu centra vadītājs, tehniskā direktora vietnieks radiotīkla jautājumos, datortīklu sistēmu arhitekts – skolēniem bija iespēja ieskatīties ne tikai šo, bet arī citu LMT darbinieku ikdienā. Jaunieši „ēnoja” LMT darbiniekus ne tikai Rīgā, bet arī klientu centros Liepājā un Daugavpilī.

   Šogad, līdzīgi kā aizvadītajā gadā, lielākā „Ēnu dienas” dalībnieku interese bija par LMT prezidenta Jura Bindes darba ikdienu. Vairāk kā 30 jaunieši šogad izteica vēlmi ēnot LMT prezidentu. Līdzās vadītāja krēslam, skolēniem bija iespēja ēnot arī dažādas tehniskas profesijas, tostarp uzzināt, kā tiek plānota LMT tīkla attīstība, torņu celtniecība, kā tiek veikti tīkla noslodzes mērījumi un pārbaudes. Savukārt jauniešiem, kuri izvēlējās ēnot LMT mārketinga speciālistus, bija ekskluzīva iespēja viesoties arī „OKartes Skatuvē” un klātienē tikties ar muzikālā talantu šova dalībniekiem.

   LMT prezidents Juris Binde Ēnu diena ir vienas dienas piedzīvojums, kurā skolas solu nomaina pieauguša cilvēka dzīve. Latvija joprojām meklē savu NOKIA un ir atvērta jaunām biznesa idejām, kas nestu Latvijas vārdu pasaulē. Esmu pārliecināts, ka šodien LMT profesionāļu komandai izdevās ieinteresēt jauniešus savu nākotni saistīt ar tehnoloģijām un mēs ceram šos jauniešus nākotnē redzēt gan kā mūsu kolēģus, gan spēcīgus inovatorus telekomunikāciju nozarē!

   LMT prezidenta Jura Bindes ēna, Kārlis Apalups no Vecpiebalgas vidusskolas uzsver Man ļoti patika gan stāsts par LMT, gan šodien satiktie uzņēmuma darbinieki. Es ļoti vēlējos ēnot tieši LMT prezidentu Juri Bindi un esmu priecīgs, ka tiku apstiprināts. Man ļoti patika, ka prezidents ar lielu entuziasmu un dzīvesprieku dalījās savā pieredzē gan uzņēmuma vadīšanā, gan deva vērtīgus padomus nākotnes profesijas izvēlē.   Esmu patīkami iepriecināta, cik pozitīva atmosfēra valda visā LMT ēkā. Šeit ir ļoti atsaucīgi darbinieki un varu teikt, ka LMT ir vieta, kur labprāt atgrieztos, norāda Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 11.klases skolniece Kristiāna Dolģe, kura bija LMT viceprezidentes Lauras Keršules ēna.   Projekta ietvaros LMT viesojās jaunieši no Bauskas, Cēsīm, Jelgavas, Jūrmalas, Liepājas, Olaines, Rīgas, Skrīveriem, Smiltenes, Varakļāniem, Valmieras, Vecpiebalgas un citām pilsētām. „Ēnu dienai” noslēdzoties jaunieši atzina, ka ir guvuši vērtīgu pieredzi un iedvesmu nākotnes profesiju izvēlē, un labprāt nākotnē strādātu LMT.

   LMT ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko tīkla pārklājumu un LMT mobilais internets ir pieejams visā tīkla pārklājuma zonā, kas ir 99% Latvijas teritorijas. Pašlaik ātrgaitas 3G tīkla pārklājums sasniedzis 90% Latvijas teritorijas.

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. 2011. gadā LMT investīcijas infrastruktūrā veidoja 18 miljonus latu. Savukārt 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus. Kā augsts novērtējums LMT darbam, pērn saņemti arī virkne apbalvojumu. LMT jau trešo gadu ir Uzņēmumu Reputācijas topa augšgalā un atrodas Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topu virsotnē.

   Dalīties ar saiti