Palīdzība

   2010. gada 21. jūlijs

   LMT arī šogad bez maksas piedāvās mobilos telefonus pirmklasniekiem

   Pateicībā par Latvijas pirmklasnieku un viņu vecāku atsaucību un dāsnumu pērn, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) arī šogad bez maksas piedāvās mobilo telefonu un O!Kartes komplektu, apmaiņā aicinot atnest grāmatu.

   LMT prezidents Juris Binde Apkopojot pagājušā gada akcijas rezultātus mēs bijām gandarīti, jo cilvēku sirsnība un atnesto grāmatu apjoms bija patiešām iespaidīgs. LMT ēka tika piepildīta ar skaistām un vērtīgām grāmatām un vārdos neaprakstāms bija to bērnu prieks, kas šīs grāmatas saņēma. Tāpēc arī šogad aicinām visu pirmo klašu skolēnu vecākus kopīgi turpināt labi iesākto darbu!

   No 16. augusta līdz 12. septembrim pirmklasnieku vecāki, ņemot līdzi topošā skolnieka dzimšanas apliecību, varēs saņemt mobilo telefonu un O!Kartes komplektu visos LMT dīleru veikalos Latvijā. Savukārt pirmklasnieku vecākiem jau sesto gadu LMT piedāvās saņemt 50% atlaidi abonēšanas maksai un zvaniem LMT tīklā. Nepieciešams tikai pieslēgt pakalpojumu „Pirmklasnieks”, ko var izdarīt bez maksas jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie kāda no LMT dīleriem.

   Lai pirmklasnieku un viņu vecāku atnestās grāmatas saņemtu tie, kam tās visvairāk vajadzīgas, LMT aicina pieteikties organizācijas un iestādes, kā arī ģimenes ar bērniem, kuras labprāt vēlētos saņemt grāmatas. Pieteikties var rakstot uz e-pastu: info@lmt.lv ar norādi „Pirmklasnieka grāmatas”.

   Pagājušo gadu akcijas ietvaros LMT mobilos telefonus saņēma lielākā daļa visu Latvijas pirmo klašu skolēnu - gandrīz 15 000. Bērni un viņu vecāki izrādīja lielu sirsnību un atsaucību, katrs atnesot pat vairākas grāmatas – kopā aptuveni 25 000 dažādu grāmatu latviešu un krievu valodā. Savāktās grāmatas tālāk tika dāvātas Latvijas maznodrošināto ģimeņu bērniem, internātskolām un bērnu namiem, kā arī lauku bibliotēkām un pansionātiem utt.


   Fotogrāfijas no pirmklasnieku atnesto grāmatu pasniegšanas pagājušajā gadā sociālās aprūpes centrā „Tērvete"
   Foto: 01, 02, 03

   Dalīties ar saiti