Palīdzība

   2010. gada 16. marts

   LMT aicina uzmanīties no krāpniekiem

   Pēdējā laikā parādījies jauns krāpniecības veids, ļaunprātīgi izmantojot mobilo telefonu lietotāju uzticību. Ja līdz šim tika piedāvāti neeksistējoši laimesti dažādās operatoru loterijās, tad tagad draud ar tālruņu bloķēšanu.

   Vairāki LMT klienti ir saņēmuši šādu īsziņu: "Uzmanibu! Jusu mob. talrunis tiek blokets. Parads 345.56Ls prasiba tiks iesniegta tiesa. Ar cienu LMT". Īsziņas nosūtītas no pieslēguma numura 29840... (reģistrēts Tele2 tīklā). Zvanot uz īsziņu sūtītāja numuru, klientiem prasības iesniegšanas atlikšanai tika pieprasīts iegādāties priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa atjaunošanas kartes Ls 26 vērtībā un nosaukt krāpniekiem to kodus.

   LMT informē, ka rēķinu samaksas kontroles procesā klientiem īsziņas tiek sūtītas tikai ar atgādinājumu par rēķinu samaksas termiņu un lūgumu samaksāt rēķinu. Lai pagarinātu kavēto rēķinu samaksas termiņu, LMT klientiem noteikti nav jāiegādājas jebkādas atjaunošanas kartes.

   Rēķinu samaksas problēmu gadījumā aicinām klientus nākt uz LMT Abonentu apkalpošanas centru un runāt par rēķina samaksāšanas iespējām. Par šādiem krāpniekiem LMT aicina informēt, piezvanot pa LMT bezmaksas informatīvo tālruni 80000076 vai atsūtot e-pastu info@lmt.lv. Krāpnieku numuri tiek slēgti vai arī par krāpniecību tiek informēti citi operatori, ja numurs ir reģistrēts viņu tīklā.

   Dalīties ar saiti