Palīdzība

   2010. gada 5. jūlijs

   Līgo runā un īsziņas sūta tāpat kā Jaunajā gadā

   Latvijas Mobilā Telefona (LMT) klienti šogad Līgo svētkos pa mobilo telefonu runājuši un īsziņas (SMS) sūtījuši gandrīz tikpat daudz kā Jaunajā gadā un Ziemassvētkos, vēlreiz apliecinot, ka šāda apsveikuma forma iedzīvotāju vidū joprojām ir vispopulārākā. LMT abonenti arī vairāk izmantojuši MMS piedāvātās iespējas – mobilajā iemūžināt skaistākos svētku brīžus un bildes nosūtītu draugiem.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis: “LMT ilggadējā pieredze liecina, ka Latvijas iedzīvotāji svētku sajūtās vēlas dalīties ar saviem tuvākajiem un draugiem, tāpēc gadu no gada sarunu, nosūtīto īsziņu un tagad arī MMS skaits ir stabili audzis. Cilvēki pievērš lielu uzmanību savstarpējo attiecību kultūrai un komunikācijai, tāpēc LMT dara visu, lai padarītu to pēc iespējas ērtāku, daudzveidīgāku un interesantāku.”

   Šogad naktī no 23. uz 24. jūniju no plkst. 12.00 naktī līdz 6.00 rītā ir bijis 3,8 reizes vairāk sarunu un 2,5 reizes vairāk īsziņu nekā vidēji šajā pašā diennakts laikā citās dienās. Savukārt Jāņu dienas rītā, 24. jūnijā, novērots straujš zvanu un nosūtīto īsziņu kritums. Sākot no pulksten 6.00 rītā līdz 12.00 LMT klienti runājuši 2,5 reizes un īsziņas sūtījuši 1,7 reizes mazāk nekā vidēji šajā pašā laikā citās dienās. Salīdzinot ar pagājušo gadu šajos Līgo svētkos vairāk esam runājuši pa dienu, gatavojoties svinēšanai.

   Līgotāji šogad atzinīgi novērtējuši iespēju ar savu mobilo tālruni nofotografēt vai nofilmēt skaistākos un interesantākos svētku brīžus un ar MMS jeb multimediju īsziņu tos nosūtīt draugiem uz jebkuru mobilā telefona numuru, kas reģistrēts Latvijā. LMT mājas lapā MMS tāpat kā īsziņas var nosūtīt LMT klientiem bez maksas. Mājas lapā pieejama arī MMS bilžu galerija, tai skaitā arī fotogrāfijas ar Līgo svētku tematiku. MMS tagad ir iespējams sūtīt par fiksētu maksu un ne sūtītājam, ne saņēmējam vairs nav jāmaksā par MMS izmantoto datu pārraides apjomu.

   Īpašu uzmanību un pozitīvas atsauksmes iPhone un iPod Touch lietotāju vidū Jāņos izpelnījusies arī bezmaksas iespēja lejupielādēt aplikāciju Līgo Līgo App ar vairāk nekā 400 Līgo dziesmu paraugiem.

   Dalīties ar saiti