Palīdzība

   1999. gada 9. decembris

   Daugavpilī atklāts LMT abonentu apkalpošanas centrs

   Šodien Daugavpilī, Ģimnāzijas ielā 34/36, tiek atklāts jauns Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centrs. Jaunā filiāle Daugavpils centrā uzlabos abonentu apkalpošanas kvalitāti un sniegs papildus ērtības LMT abonentiem ne tikai pilsētā, bet visā reģionā.

   "Daugavpils ir Latgales reģiona ekonomiskās un sabiedriskās dzīves centrs, tāpēc nebija šaubu par to, ka jaunajai filiālei jāatrodas tieši šeit," atklāšanas ceremonijā teica LMT ģenerāldirektors Juris Binde.

   Šogad jauns abonentu apkalpošanas centrs sāka darbu Liepājā, un arī nākamajā gadā tiks turpināta filiāļu tīkla attīstība visos Latvijas reģionos. Patlaban LMT ir astoņi abonentu apkalpošanas centri. Pieci no tiem atrodas Rīgā, pa vienam - Ventspilī, Liepājā un tagad arī Daugavpilī.

   Jaunatvērtajā abonentu apkalpošanas centrā būs pieejams viss LMT piedāvāto pakalpojumu klāsts - pakalpojumu pieslēgšana, informācija un norēķini. Filiāle strādās darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, bet sestdienās un svētdienās tā būs slēgta.

   LMT ziemassvētku atlaižu kampaņas laikā jaunās filiāles apmeklētāji šeit līdz 24. decembrim varēs veikt pieslēgumu bez maksas, to pašu var izdarīt arī citos LMT abonentu apkalpošanas centros un pie LMT dīleriem visā Latvijā.

   LMT šā gada 2. decembrī bija 185 607 abonenti, kas ir 7.65% Latvijas iedzīvotāju. 5.3% no visiem abonentiem dzīvo Latgalē, savukārt apmēram puse no reģiona LMT abonentiem - Daugavpils pilsētā un rajonā

   Dalīties ar saiti