Palīdzība

   2009. gada 29. septembris

   Četrkārtīgi pieaug telefonu ar skārienjūtīgu ekrānu popularitāte

   Latvijas Mobilais Telefons tīklā šobrīd ir četras reizes vairāk tālruņu ar skārienjūtīgo ekrānu nekā pagājušajā gadā. To popularitāte arvien pieaug, jo šie tālruņi kļuvuši pieejamāki cenas ziņā un tos plašā klāstā piedāvā visi ražotāji, ar ko sadarbojas LMT – Apple, LG, Nokia, Samsung, SonyEricsson un HTC. Jāuzver, ka LMT ir vienīgais oficiālais Apple tālruņa iPhone izplatītājs Latvijā.

   Populārākie tālruņi ar skārienjūtīgu ekrānu LMT tīklā ir Apple iPhone 3G, Nokia 5800, LG KP500 un Samsung GT-S5230. iPhone tiek piedāvāts kopā ar pieslēgumu iStyle, bet pārējos var iegādāties arī kā LMT Mazcenas tālruņus, un tie ieguvuši tik lielu atsaucību, ka pēdējo mēnešu laikā atrodas pirmajā pieciniekā starp populārākajiem Mazcenas modeļiem.

   Otra tendence mobilo tālruņu tirgū šobrīd ir modeļi, ar kuriem ērti var piekļūt e-pastam un pārlūkot internetu. Sekojot klientu vēlmēm, LMT piedāvā piecus dažādus datu pārraides pieslēgumus interneta lietošanai tālrunī – Dati īslaicīgais, Dati 1, Dati 5, Dati 9 un Dati Open, lai klients varētu izvēlēties saviem individuālajiem lietošanas paradumiem izdevīgāko risinājumu.

   Interneta pārlūkošana ir ļoti būtiska biznesa klientiem, kas tālruņus izvēlas, lai tos veiksmīgi izmantotu uzņēmējdarbībā. Mobilo sakaru pakalpojumi ir veids, kā strādāt efektīvāk un līdz ar to būt soli priekšā konkurentiem. Biznesa klienti arvien biežāk izmanto iespēju attālināti piekļūt saviem darba e-pastiem un lasīt tos mobilajā tālrunī, lai vienmēr būtu lietas kursā un operatīvi spētu reaģēt uz izmaiņām. Te lieti noder LMT risinājums Tiešpasts. Ar to nav vajadzības laiku pa laikam pieslēgties e-pasta sistēmai, lai saņemtu vai sūtītu e-pastus – Tiešpasts tos piegādā vienlaikus arī mobilajā tālrunī, uzturot pastāvīgu savienojumu ar darba e-pasta sistēmu.

   LMT tīklā šobrīd tiek izmantoti vairāk nekā 2000 mobilo tālruņu modeļu veidi.

   Dalīties ar saiti