Palīdzība

   2002. gada 2. decembris

   Visi LMT klienti svētkos saņem atlaides

   Decembrī un janvārī visi LMT klienti saņems svētku atlaides: OKartes lietotāji runās vairāk, pastāvīgā pieslēguma abonenti zvanīs lētāk vai saņems bezmaksas minūtes, bet jaunie klienti pieslēgsies bez maksas.

   No 2. decembra līdz 5. janvārim, iegādājoties jaunu OKartes komplektu, varēs runāt par 20% vairāk nekā parasti. Nopērkot jebkuru atjaunošanas karti, runāt varēs par 10% vairāk.

   Decembrī un janvārī LMT pieslēguma "Piezvani man!" abonenti saņems papildu 10 bezmaksas minūtes. Bezmaksas minūšu skaits abus mēnešus būs 35 minūtes parasto 25 minūšu vietā.

   No 9. līdz 30. decembrim LMT Abonentu apkalpošanas centros un pie dīleriem visā Latvijā LMT tīklam varēs pieslēgties bez pieslēguma maksas.

   No 23. decembra līdz 8. janvārim vakaros no 20.00 un brīvdienās visu diennakti LMT tīklā tiks piemērots Nakts tarifs Ls 0,0295 minūtē. Šis tarifs būs spēkā visiem LMT Vietējā, Vietējā+ un Starptautiskā pieslēguma abonentiem sarunām LMT tīklā.

   15. novembrī LMT klientu skaits bija 449 211. LMT pakalpojumus izmanto 19,24% Latvijas iedzīvotāju. LMT ir seši Abonentu apkalpošanas centri Rīgā un pa vienam Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī.

   Dalīties ar saiti