Palīdzība

   2014. gada 10. jūlijs

   Spotify: 20 000 000 dziesmu. Visur un viegli.


   Kamēr citi tikai sapņo par miljonāra statusu, LMT klienti par tādiem jau ir kļuvuši. Kā? Ar 20 miljoniem dziesmu, kuras var klausīties jebkurā vietā un laikā bez Spotify abonēšanas maksas. Lai kur Tu atrastos, lai ko darītu, – Tava iemīļotā mūzika vienmēr būs ar Tevi!

   Spotify bezmaksas versija (Free) pieejama ikvienam interesentam, taču LMT klienti var baudīt daudz vairāk – ar internetu telefonā, planšetē vai datorā Spotify Premium 3 vai 6 mēnešus bez abonēšanas maksas!*

   • Klausies 20 miljonus dziesmu jebkurā vietā – gan tiešsaistē, gan bezsaistē
   • Baudi savu mīļāko mūziku telefonā, planšetē vai datorā, nenoslogojot to atmiņu
   • Izvēlies atskaņošanas sarakstus pēc sava noskaņojuma vai situācijas
   • Baudi augstas kvalitātes skaņu – kā ierakstu studijā
   • Izvēlies vienu dziesmu, un Spotify piemeklēs Tev atbilstošas nākamās
   • Seko saviem mūzikas elkiem un ekspertiem un klausies arī viņu izlases
   • Baudi savu mūziku bez reklāmas pauzēm

   KĀ SĀKT LIETOT
   Spotify Premium bez abonēšanas maksas piedāvājam visiem INTERNETS TELEFONĀ (no 400 MB) un MOBILAIS INTERNETS DATORĀ VAI PLANŠETĒ  (no 2 GB) lietotājiem, ja interneta apjoms tiek palielināts par vienu soli. Ja Tev jau ir lielākais interneta apjoms – telefonā 8 GB, datorā vai planšetē – bez ierobežojuma, pieslēdz Spotify Premium un baudi!

   Ja Tev vēl nav interneta, izvēlies savu apjomu (telefonā – no 400 MB, datorā vai planšetē – no 2 GB) un pieslēdz Spotify Premium.

   Telefonā

   Ja Tu jau lieto internetu (vismaz 200 MB), palielini esošo apjomu par 1 soli – naudas izteiksmē tas ir tikai par 1 € vairāk. Izvēloties no 400 MB līdz 1 GB, Tavā rīcībā Spotify Premium 3 mēnešus, izvēloties no 2 GB līdz 8 GB – 6 mēnešus bez abonēšanas maksas.

   Datorā vai planšetē

   Ja šobrīd lieto Mobilo internetu STARTS, pieslēdz jebkuru nākamo soli. Izvēloties Mobilo internetu 2, 10 vai 50 GB, Tavā rīcībā Spotify Premium 3 mēnešus, izvēloties internetu bez apjoma ierobežojuma – 6 mēnešus bez abonēšanas maksas.

   Uzzini vairāk un pieslēdz Spotify Premium!
   Šeit atradīsi arī jautājumus un atbildes par Spotify Premium

   * Pēc šī termiņa maksa par Spotify Premium atbilstoši Noteikumiem.

   Dalīties ar saiti