Palīdzība

   2015. gada 6. maijs

   Skaties REPUTATION WAR Straumē!


   8. maijā no plkst. 9.00 Rīgā norisināsies starptautiska konference par komunikācijas izaicinājumiem digitālajā laikmetā REPUTATION WAR, un LMT – uzņēmums ar labāko reputāciju desmitgadē – piedāvā ikvienam interesentam skatīties šī pasākuma tiešraidi lietotnē LMT Straume vai internetā straume.lmt.lv.

   Konferencē uzstāsies starptautiski atzīti eksperti, tā pulcēs vairāk nekā 250 komunikācijas un mārketinga speciālistus, biznesa līderus, konsultantus, analītiķus, žurnālistus, blogerus un sabiedriskās domas ietekmētājus, kurus interesē reputācijas veidošanas nianses.

   Konference radīs platformu diskusijām par jaunākajiem izaicinājumiem reputācijas vadībā starp valstīm un teritorijām, biznesa korporācijām, zīmoliem, līderiem, kā arī par personisko reputāciju – katrs cīnās par uzmanību, ietekmi un vadību, veidojot savu izpratni par realitāti, tādējādi iekarojot cilvēku prātus un sirdis.

   Šis starptautiskais pasākums, kas aizsākās 2013. gadā Parīzē, Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā tiek organizēts pirmo reizi. Tā būs unikāla iespēja gūt dziļāku ieskatu reputācijas veidošanas mehānismos, ņemot vērā arī īpašo Baltijas kultūrvidi.

   Konferences valoda – angļu. Vairāk informācijas par konferenci un pasākuma programma – REPUTATION WAR mājaslapā.

   Dalīties ar saiti