Palīdzība

   2014. gada 12. decembris

   Rīgas Ziemassvētku koncerti ar 20% atlaidi


   Tuvojoties gada nogales svētkiem, saviem klientiem esam sarūpējuši skanīgu dāvanu – iespēju iegādāties biļetes uz iemīļotajiem Rīgas Ziemassvētku koncertiem ar 20% atlaidi. Izmanto šo iespēju un izbaudi svētku noskaņu, ko uzburs šarmantā operdziedātāja Elīna Šimkus, džeza dziedātājs Daumants Kalniņš, tenors Jānis Kurševs un citi mākslinieki.

   Ziemassvētku koncerta 1. daļā skanēs klasiskās mūzikas pērles (Hendelis, Pučīni, Šarpentjē), pasaulslavenā igauņu komponista Pērta aizkustinošā „Igauņu šūpuļdziesma”, kā arī iemīļotas Ziemassvētku dziesmas  komponista Valta Pūces aranžējumā, savukārt 2. daļā gaidāma tikšanās ar  Daumanta Kalniņa kvintetu, Vidzemes kamerorķestri un jaukto kori “Sōla”. Svētku noskaņu bagātinās Ievas Kemleres horeogrāfija un Artūra Arņa scenogrāfija.

   Kā saņemt atlaidi?
   Biļetes ar 20% atlaidi būs nopērkamas līdz 24. decembrim www.bilesuparadize.lv vai Biļešu Paradīzes kasēs. Iegādājoties biļetes internetā, pirkuma grozā nospied Atlaides un izvēlies LMT klients. Savukārt biļešu tirdzniecības vietā atceries pateikt, ka esi LMT klients.

   Tiekamies Rīgas Ziemassvētku koncertos 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē!
   Lai skaisti un dvēseliski piepildīti svētki!

   Dalīties ar saiti