Palīdzība

   2001. gada 27. augusts

   Par sarunām naktī – tikai 2.95 santīmi minūtē

   No 1. septembra Latvijas Mobilais Telefons ieviesīs nakts tarifu Ls 0.0295, kas būs spēkā no plkst. 24.00 līdz 7.00 LMT abonentiem sazvanoties savā starpā.

   Jauno tarifu varēs izmantot visi LMT klienti, tostarp arī pieslēguma "Piezvani man!" abonenti. Priekšapmaksas kartes OKarte lietotājiem nakts tarifs būs 3.6 santīmi minūtē.

   "Saviem abonentiem cenšamies piedāvāt iespējami izdevīgākus un daudzveidīgus mobilā telefona lietošanas nosacījumus. Būtisks ir ikviens klients. Naktī dzīve neapstājas, daudzi cilvēki izmanto šo laiku atpūtai vai darbam. Ja kādu no LMT tarifiem var pazemināt un tas ir ekonomiski un tehniski iespējami, tas noteikti tiek un arī turpmāk tiks darīts. Naktī mobilo sakaru tīklam ir neliela slodze, tāpēc jaunā tarifu josla ļaus optimizēt tīkla noslogojumu," paskaidro LMT viceprezidents Andris Forstmanis.

   LMT nakts tarifs ir Latvijā zemākais mobilo sakaru lietotājiem pieejamais tarifs. Tas ir par 72% zemāks nekā LMT piedāvātais pazeminātais tarifs, kas tagad ir spēkā darba dienās no 20.00 līdz 24.00, kā arī brīvdienās un svētkos visu diennakti.

   15. augustā Latvijas Mobilā Telefona klientu skaits bija 303 071, tas ir 12,85% Latvijas iedzīvotāju. LMT mobilo sakaru tīkls nodrošina sakarus 88,1% valsts teritorijas, sniedzot iespēju izmantot mobilos tālruņus 93,2% Latvijas iedzīvotāju.

   Dalīties ar saiti