Palīdzība

   2015. gada 10. novembris

   NEATKARĪBAS NEDĒĻA LMT Straumē


   Latvija ir tik stipra kā Tu.

   Visas NEATKARĪBAS NEDĒĻAS garumā piedāvājam sekot līdzi unikālām tiešraidēm savā viedtālrunī vai planšetē lietotnē LMT Straume vai internetā straume.lmt.lv. No dažādiem skatpunktiem ielūkosimies Latvijas sargu ikdienā un pat aizkulisēs, kas parasti ir slēgtas.

   • 11. novembrī no plkst. 10.20 zīmīga tikšanās ar Latvijas aizsardzības ministru Raimondu Bergmani. Visas dienas garumā meklēsim atbildes uz dažādiem mūsu valstij un neatkarībai būtiskiem jautājumiem, piedalīsimies Lāčplēša dienas pasākumos, tiksimies ar ļaudīm, kas sargā mūsu drošību un uzzināsim, cik stipra ir Latvija Raimonda Bergmaņa acīs.
   • 12. novembrī plkst. 9.30 varēs sekot līdzi noslēguma pārbaudījumiem Nesprāgušās munīcijas neitralizētāju skolā, kā arī ielūkoties munīcijas noliktavā, ko sarunvalodā sauc par Kapteiņa Brauna muzeju.
   • 13. novembrī plkst. 11.00 unikāla tiešraide, kas piedāvās ieskatu ūdenslīdēju skolas apmācībās virs ūdens un zem tā, kā arī Jūras spēku flotilē.
   • 14. novembrī plkst. 11.00 uzzināsim, kas motivē jauniešus brīvprātīgi stāties jaunsargos un ziedot šai misijai laiku un kādi pārbaudījumi jāpiedzīvo, lai rūdītos un nākotnē kļūtu par īstiem karavīriem. Kopā ar Latvijas patriotu, bijušo NBS virsseržantu un misiju dalībnieku Ziedoni Ločmeli un karavīru Robertu Jurmārtiņu, kurš tikko izgājis cauri „Alūksnes ellītei”, sekosim līdzi jaunsargiem smagajos treniņos mežos un purvos.
   • 15. novembrī plkst. 11.00 piedāvājam tuvāk iepazīties ar zemessargiem un šo vīru ikdienas uzdevumiem.
   • 16. novembrī plkst. 9.30 viesosimies Latvijas gaisa spēku aviācijas bāzē Lielvārdē un ielūkosimies to cilvēku ikdienā, kas sargā mūsu valsts debesis. 
   • 17. novembrī plkst. 9.00 apciemosim sauszemes kājnieku brigādi un piedāvāsim dziļāku ieskatu paramediķu, sapieru un inženieru ikdienā.
   • 18. novembrī no plkst. 10.00 visas dienas garumā sekosim līdzi Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim un satiksim arī mūsu bijušos prezidentus.

   Smelies spēku no Latvijas patriotiem arī Tu!

   Dalīties ar saiti