Palīdzība

   2015. gada 27. marts

   Meklējam Dziesmu svētku reportieri!   Meklējam atraktīvus, komunikablus un zinātkārus žurnālistikas un sabiedrisko attiecību nozarē ieinteresētus bērnus un jauniešus – topošos XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekus, kas domā un dara! Ja selfiji, postošana, un tagošana Tev nav svešvārdi un sociālajos tīklos jūties kā zivs ūdenī, piesakies! Iespējams, tieši Tu kļūsi par vienu no LMT reportieriem.

   Kā kļūt par LMT reportieri?
   1. Sagatavo audiovizuālu reportāžu par tēmu „Mana Svētku vērtība”, kurā uzskatāmi parādīts, kas pēc Tavām domām vislabāk raksturo Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus. Video ilgums – līdz 5 minūtēm.
   2. Aizpildi pieteikuma anketu – to atradīsi Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mājaslapā sadaļā REPORTIERI.
   3. Anketu un linku uz video ar norādi „Svētku reportieris” sūti uz svetki@visc.gov.lv līdz 15. aprīlim.
   Iesūtītās reportāžas izvērtēs profesionāla žūrija, kuras sastāvā būs Svētku organizatori un pārstāvji no LMT, Digital Inspired, E-KLASE un Draugiem.lv. Izvēlēsimies piecus kandidātus – pa vienam no katra reģiona: Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale, Rīga.

   Kādi būs Tavi ieguvumi?
   • Konkursa uzvarētāji no LMT saņems jaunos un krāsainos Latvijas zīmola Just5 Blaster viedtālruņus, lai ātri un veiksmīgi sagatavotu dažādu formātu reportāžas gan pirms svētkiem, gan svētku laikā.
   • LMT reportieri saņems īpašu caurlaidi, kas ļaus iekļūt ikvienā Dziesmu un deju svētku pasākuma vietā gan mēģinājumu, gan koncerta laikā, kā arī dos iespēju satikt un intervēt piesaistītos māksliniekus. 
   • Lai visu padarītu vēl aizraujošāku, LMT reportieriem būs iespēja viesoties sadarbības partneru redakcijās, aģentūrās un studijās un redzēt, kā notiek ziņu veidošana.
   • Gūt noderīgus padomus no žurnālistikas un sabiedrisko attiecību profesionāļu vidus.

   LMT reportierus paziņosim 22. aprīlī.
   LAI VEICAS!

   Dalīties ar saiti