Palīdzība

   2009. gada 12. augusts

   LMT visiem pirmklasniekiem dāvinās mobilos telefonus

   No 17. augusta līdz 30. septembrim Latvijas Mobilais Telefons dīleru veikalos visā Latvijā ikvienam pirmklasniekam būs iespējams saņemt bezmaksas mobilo telefonu ar OKartes komplektu. Apmaiņā pret to LMT lūdz pirmklasniekam atnest kādu grāmatu, kuru viņš gribētu dāvināt maznodrošinātiem bērniem ģimenēs un bērnunamos.

   LMT viceprezidents Andris Forstmanis: „Mobilais telefons mūsdienās ir arī kā drošības garants, jo tā ir iespēja sazināties jebkurā laikā visā LMT pārklājuma zonā, kas ir 99,75% Latvijas teritorijas. Tā kā pirmās dienas skolā bieži vien ir saistītas ar satraukumu gan no vecāku, gan bērnu puses, LMT kā sociāli atbildīgs uzņēmums piedāvā lielisku iespēju pirmklasniekiem saņemt mobilo telefonu dāvanā. Ceram, ka tas kalpos vecākiem kā sirdsmiers un bērniem kā iedrošinājums labām sekmēm!”

   Jāpiebilst, ka pirmklasnieku vecākiem LMT jau piekto gadu piedāvā saņemt 50% atlaidi zvaniem LMT tīklā un abonēšanas maksai. Nepieciešams tikai pieslēgt pakalpojumu „Pirmklasnieks”. To var izdarīt bez maksas no 1. septembra līdz 31. maijam jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie LMT dīleriem. „Pirmklasnieka” atlaides viens no pirmklasnieka vecākiem saņem veselu gadu no pakalpojuma pieslēgšanas brīža.

   LMT dīleru veikali, kuros pirmklasnieki var saņemt bezmaksas mobilos telefonus, atrodas visā Latvijā, un tas nodrošina iespēju ērti piekļūt modernajiem un kvalitatīvajiem LMT pakalpojumiem arī reģionos. Lai saņemtu bezmaksas mobilo tālruni, vecākiem līdzi jāņem pirmklasnieka dzimšanas apliecība.

   Dalīties ar saiti