Palīdzība

   2001. gada 10. augusts

   LMT uzstāda piecas bāzes stacijas un uzsāk viesabonēšanu ar Rumānijas un Ālandu salu GSM operatoriem

   No 3. līdz 9. augustam darbu sākušas piecas jaunas Latvijas Mobilā Telefona GSM bāzes stacijas – Dobeles rajona Gardenē, Balvu rajona Kupravā, Alūksnes rajona Liepnā, Krāslavas rajonā Ārdava ezera apkārtnē un Bauskas rajona Kamardē.

   LMT mobilo sakaru tīkls tiek nepārtraukti paplašināts: šogad uzstādīta jau 41 Latvijas Mobilā Telefona bāzes stacija, pavisam to ir 509. LMT sakaru tīkls nodrošina pārklājumu 88,1% Latvijas teritorijas, dodot iespēju 93,2% iedzīvotāju izmantot GSM mobilos sakarus.

   7. augustā LMT uzsāka viesabonēšanu ar Ālandu salu GSM 900 tīkla operatoru Alands Mobiltelefon, bet no 8. augusta LMT abonentiem tiek piedāvāta viesabonēšana ar Rumānijas mobilo sakaru operatoru Cosmorom. Tas ir jau trešais viesabonēšanas līgums ar Rumāniju, taču pirmais, kas nodrošina darbību duālajā GSM900/1800 tīklā. Tagad LMT abonenti var izmantot viesabonēšanu visos Rumānijas GSM tīklos. Pavisam LMT darbojas viesabonēšana ar 241 sakaru tīklu 86 valstīs.

   Šogad Latvijas Mobilais Telefons sakaru tīkla un infrastruktūras attīstībā plāno investēt 26,5 miljonus latu. Kopējie ieguldījumi no 1992. gada līdz 2001. gada jūlijam sasniedz vairāk nekā 101 miljonu latu.

   Dalīties ar saiti