Palīdzība

   2014. gada 8. jūlijs

   LMT uzsāk sadarbību ar pasaulē populārāko mūzikas straumēšanas servisu Spotify   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) no 10. jūlija piedāvās klientiem iespēju legāli klausīties vairāk nekā 20 miljonu dziesmu savā mobilajā telefonā, izmantojot pasaulē populārāko mūzikas straumēšanas servisu Spotify. 

   „Straumēšana pasaulē jau ir mainījusi formātu kā cilvēki pērk un klausās mūziku. Vairs nav nepieciešams iegādāties diskus vai, iespējams, nelegāli lejupielādēt dziesmas. Tagad mūzika arī telefonā ērti ir pieejama tiešsaistē jebkurā laikā un vietā. Līdz ar LMT Spotify Premium piedāvājumu, arī Latvijā strauji augs mūzikas klausīšanās tiešsaistē. Savā ziņā tas maina mūzikas tirgu līdzīgi kā LMT izmainīja mobilo sakaru tirgu ieviešot bez limitu pieslēgumu Brīvība,” norāda LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis. 

   Sākotnēji LMT klientiem būs iespēja saņemt Spotify Premium pakalpojumu bez abonēšanas maksas uz trim vai sešiem mēnešiem. Pēc tam visas šīs vairāk nekā 20 miljoni dziesmas būs pieejamas par fiksētu maksu. 

   Spotify ir pieejama plašā klāstā arī Latvijas mūzika. Turklāt tā ir iespēja arī mūsu vietējiem māksliniekiem gūt panākumus ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Piemēram, šī gada daudzsološākā grupa Carnival Youth tieši pateicoties Spotify izveidoja sadarbību ar vienu no lielākajiem dzērienu ražotājiem pasaulē Carlsberg. Uzņēmuma pārstāvji viņus atrada un noklausījās Spotify, un tagad viena no Carnival Youth dziesmām ir dzirdama Carlsbergs reklāmā Dānijā. 

   Ērtu mūzikas klausīšanās tiešsaistē nodrošina LMT modernais un ātrais mobilā interneta tīkls, kurā katru gadu investējam ievērojami vairāk kā pārējie tirgus dalībnieki. LMT 3G tīkls ir pieejams jau vairāk nekā 96% Latvijas teritorijas, bet īpaši ātrais LMT 4G tīkls ir pieejams jau 69% Latvijas iedzīvotāju. 

   LMT piedāvā klientiem Spotify Premium, kas nodrošina mūzikas klausīšanos bez reklāmām, augstākā skaņas kvalitātē, piedāvā vairāk kontroles pār atskaņošanas secību un iespēju lejupielādēt dziesmas brīžiem, kad nevarēsi vai negribēsi būt tiešsaistē.


   Dalīties ar saiti