Palīdzība

   2015. gada 6. oktobris

   LMT Straume – Tava basketbola televīzija   Pirms nedēļas ar trim aizraujošām spēlēm Liepājā, Ventspilī un Lapmežciemā tika atklāta Aldaris Latvijas Basketbola līgas 25.sezona un draudzība ar LMT. Tuvāko septiņu mēnešu laikā ikvienam basketbola cienītājam neatkarīgi no mobilā sakaru operatora piederības piedāvājam iespēju vērot nacionālā basketbola notikumus savā viedtālrunī, planšetē vai internetā mobilajā televīzijā LMT STRAUME!

   LMT prezidents Juris Binde:
   “Nule aizvadītais Eiropas basketbola čempionāts, kā arī Latvijas valstsvienības pārbaudes spēles parādīja, cik svarīgs ir basketbols Latvijas sporta līdzjutējiem, jo katra spēle pulcēja patiešām daudz skatītāju un raisīja neviltotas emocijas. Uzskatām, ka LMT STRAUMES mobilajai televīzijai ir jābūt visur tur, kur rodas īsts pārdzīvojums, tādēļ ir tikai loģiski, ka daudzajām un daudzveidīgajām tiešraidēm pievienosies arī Aldaris Latvijas Basketbola līgas 50 spēļu pārraides. Mūsdienu tehnoloģiju burvība slēpjas tajā, ka sniedz teju pilnīgas klātbūtnes efektu, jo skatītājs savas mobilās ierīces ekrānā tagad var vērot ne tikai pašu sporta notikumu, bet arī visu, kas ar to saistīts – kaislības uz treneru komandtiltiņa, komandas biedru reakciju un ekspertu komentārus.“

   LMT Straumē varēs izbaudīt daudzpusīgu un kvalitatīvu basketbola saturu – svarīgāko spēļu tiešraides (kopā – 50), ekspertu studijas pirms spēlēm un pēc tām, apskatus, spēļu labakos momentus un spēļu videoierakstus, intervijas ar mūsu basketbola autoritātēm u.c. Seko līdzi tiešraižu kalendāram LMT Straumē!

   Dalīties ar saiti