Palīdzība

   2001. gada 18. aprīlis

   LMT saņem sertifikātu par uzņēmuma darba vides atbilstību darba likumdošanai

   Šodien, 18. aprīlī, uzņēmumam Latvijas Mobilais Telefons SIA piešķirts "Higiēniskās drošības sertifikāts". LMT ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas saņem šādu augstu novērtējumu.

   Sertifikāts apliecina, ka uzņēmuma darba vide ir sakārtota atbilstoši darba likumdošanas normatīvajiem aktiem, ir izveidota un ieviesta darba vides risku analīzes, novērtēšanas un vadības sistēma.

   LMT prezidents Juris Binde: "Ar gandarījumu varu teikt - kārtējo reizi Latvijas Mobilais Telefons apstiprinājis savas līdera pozīcijas. Mūsu uzņēmums ir pirmais valstī, kam piešķirts "Higiēniskās drošības sertifikāts". Mūsdienu prasībām atbilstoši sakārtota darba vide ir priekšnosacījums, no kura vistiešākā veidā atkarīga pakalpojumu sniegšanas kvalitāte."

   LMT telpas jaunceļamajā administratīvajā korpusā Ropažu ielā 6 arī ir atzītas par atbilstošām jaunākajām prasībām darba drošības jomā.

   Sertifikāts apliecina uzņēmuma spēju uzņemties atbildību savu darbinieku, klientu un visas sabiedrības priekšā, ievērojot un pat pārsniedzot likumdošanā noteiktās prasības. "Šis sertifikāts būs arī pārliecinoša garantija, ka uzņēmuma klienti arī turpmāk saņems tikai kvalitatīvus un mūsdienu prasībām atbilstošus pakalpojumus," uzskata Binde.

   Dalīties ar saiti