Palīdzība

   2002. gada 2. janvāris

   LMT samazina vietējā pieslēguma abonēšanas maksu par gandrīz 20%

   No 1. janvāra Latvijas Mobilā Telefona vietējā pieslēguma abonēšanas maksa samazināta par gandrīz 20% jeb vienu latu. Tagad tā ir Ls 4,78 līdzšinējo Ls 5,78 vietā (ieskaitot PVN).

   Andris Forstmanis, LMT viceprezidents: "LMT klientu skaits pagājušajā gadā ir būtiski audzis, tādēļ varam ievērojami samazināt vietējā pieslēguma abonēšanas maksu. Šis ir populārākais no LMT piedāvātajiem pieslēguma veidiem, un esmu pārliecināts, ka abonēšanas maksas samazināšana to padarīs vēl pievilcīgāku arvien lielākam skaitam jaunu abonentu. Pieaugot klientu skaitam, noteikti samazināsim pakalpojumu izmaksas arī turpmāk."

   No 1. janvāra jaunas iespējas tiek piedāvātas "Piezvani man!" abonentiem, kuri ik mēnesi var ne tikai runāt 25 minūtes bez maksas, bet arī nosūtīt 15 bezmaksas īsziņas.

   2002. gada 1. janvārī LMT klientu skaits bija sasniedzis gandrīz 348 tūkstošus. Salīdzinot ar pagājušo gadu, to skaits pieaudzis par aptuveni 80,5 tūkstošiem. Latvijas Mobilā Telefona pakalpojumus izmanto 14,78% Latvijas iedzīvotāju.

   Dalīties ar saiti