Palīdzība

   2010. gada 19. jūlijs

   LMT sagatavojis īpašu interneta piedāvājumu studentiem

   Lai atbalstītu Latvijas studentus, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) ir sagatavojis īpašu mobilā interneta piedāvājumu tieši studentiem, kas ļaus šogad studijas augstskolā uzsākt jaunā kvalitātē. Pakalpojumu „Internets datorā” studenti līdz pat oktobra beigām varēs lietot bez maksas.

   Īpašais interneta piedāvājums studentiem papildinās jau esošo LMT akciju „Internets datorā”, kas mēneša laikā ir iemantojusi ļoti lielu klientu interesi.

   LMT prezidents Juris Binde: „Neapšaubāmi internets ir neatņemama mūsdienu studiju procesa sastāvdaļa. Vienlaikus studentu dzīve ir ļoti dinamiska, negribas būt piesaistītam kādai konkrētai vietai, bet baudīt brīvību un būtu visu svarīgāko notikumu centrā. Mobilais internets ir labākais kompromiss tiem, kas vēlas apvienot labu laika pavadīšanu un kvalitatīvas studijas.”

   Mobilais internets datorā dod iespēju pārlūkot e-pastus un citus interneta resursus skolā, parkā, mājās, sabiedriskajā transportā u.c. Ar LMT pieslēgumu internetu var lietot visur, kur ir LMT tīkla pārklājums, kas aptver vairāk kā 99,8% Latvijas teritorijas. Tas nozīmē, ka šo pakalpojumu brīvi var izmantot arī reģionālo augstskolu studenti, jo LMT ir visplašākais ātrgaitas 3G interneta tīkls, kas jau šobrīd ir pieejams jau vairāk kā 50% Latvijas iedzīvotāju.

   Akcija ir spēkā no 19.jūlija līdz 30.septembrim. Sīkāku informāciju par mobilā interneta piedāvājumu studentiem un tā pieslēgšanas kārtību var uzzināt LMT mājas lapā www.lmt.lv.

   Attēli: 01, 02, 03

   Dalīties ar saiti