Palīdzība

   2000. gada 3. oktobris

   LMT rīko abonentu aptauju un loteriju

   Lai vēl labāk izprastu abonentu vēlmes, "Latvijas Mobilais Telefons SIA" no 2. oktobra rīko abonentu aptauju. Šādas aptaujas LMT rīko katru gadu, tās rezultāti tiek izmantoti abonentu apkalpošanas uzlabošanai un mobilo sakaru tīkla pārklājuma optimālākai paplašināšanai. Aptaujas anketas var atrast LMT avīzes "Laiks Mans un Tavs" rudens numurā, LMT mājas lapā www.lmt.lv un visos LMT abonentu apkalpošanas centros.

   Visas aizpildītās un nosūtītās anketas piedalīsies loterijā, kuras galvenā balva būs automašīna "Mazda Premacy". Citas balvas: mobilie telefoni, LMT Dāvanu kartes, kā arī pārsteiguma balvas no LMT.

   Aptaujā un izlozē var piedalīties jebkurš LMT abonents, kurš līdz šā gada 31. oktobrim anketu nosūtīs uz Latvijas Mobilo Telefonu, Brīvības ielā 55, Rīgā, LV-1010, uz aploksnes norādot "Auto LMT abonentam!" vai iesniegs jebkurā LMT abonentu apkalpošanas centrā. Par katru telefona numuru var tikt aizpildīta tikai viena anketa. Ja tiks saņemtas vairākas anketas ar vienu numuru, tad izlozē nepiedalīsies neviena no tām. Izlozē var piedalīties tikai pilnībā aizpildītas anketas.

   Izlozi 2. decembrī rādīs LTV 1 un LNT. Izlozes rezultāti tiks publicēti laikrakstos "Diena" un "Čas" 8. decembrī.

   Sīkāku informāciju un "Abonentu aptaujas loterijas noteikumus" visi interesenti var iegūt LMT mājas lapā www.lmt.lv, visos LMT abonentu apkalpošanas centros un pa tālruni 8000076.

   Dalīties ar saiti