Palīdzība

   2021. gada 21. jūnijs

   LMT Retail&Logistics nodrošina datoru pieejamību skolēniem Latvijas reģionos

   Telekomunikāciju iekārtu tirgotājs “LMT Retail&Logistics” uzdāvinājis 40 portatīvos datorus dažādām Latvijas iestādēm un organizācijām, kur tie būs pieejami bērniem mācību vajadzībām.

   Lai gan pagājis vairāk nekā gads kopš pandēmijas un attālināto mācību sākuma, Latvijā joprojām netrūkst bērnu, kuri nevar pilnvērtīgi piedalīties mācību procesā, jo viņiem nav pieejamas nepieciešamās iekārtas. Lai novērstu situāciju, kad daļa skolēnu nevar iegūt izglītību atbilstoši mācību programmai, “LMT Retail&Logistics” dāvina 40 datorus iestādēm un organizācijām Latvijas reģionos, kas nodrošinās datoru pieejamību bērniem, kuriem tas nepieciešams. 

   “Gada laikā Latvijas sabiedrība ir bijusi spiesta strauji digitalizēties un apgūt attālinātās komunikācijas rīkus. Mācības no mājām ir sagādājušas virkni neērtību vecākiem, bet vienlaikus pavērušas jaunus prasmju apvāršņus bērniem, nodrošinot maksimāli pilnvērtīgu mācību procesu pašizolācijas apstākļos. Tomēr ne visiem šāda iespēja ir bijusi. 40 portatīvie datori, ko “LMT Retail&Logistics” šonedēļ ziedo, palīdzēs mazināt plaisu zināšanās starp bērniem, kuri datoru lieto ikdienā, un tiem, kuri, iespējams, gada laikā nav piedalījušies nevienā nodarbībā ZOOM,” pauž “LMT Retail&Logistics” valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš.

   Datori Acer TMB117 nogādāti Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā, Valmieras bāriņtiesā, Vecpiebalgas novada pamatskolā, Gulbenes novada sociālās aprūpes centrā “Jaungulbenes alejas”, Biedrībā “Jaunieši Alūksnes novadam”, Balvu Teritoriālajā invalīdu biedrībā un Latvijas Bērnu fondā. 

   Dalīties ar saiti