Palīdzība

   2001. gada 26. aprīlis

   LMT piedāvā prognozēt hokeja čempionāta rezultātus

   Pasaules hokeja čempionāta laikā no 29. aprīļa līdz 13. maijam, Latvijas Mobilā Telefona klienti ar īsziņu palīdzību varēs prognozēt hokeja spēļu rezultātus.

   Andris Forstmanis, LMT viceprezidents: "Šādu akciju Latvijas Mobilais Telefons rīko pirmo reizi. Ja gūsim klientu atsaucību, līdzīgas akcijas organizēsim arī turpmāk. LMT ir radošs un dinamisks uzņēmums, tādēļ izmēģinām svaigas idejas".

   Lai piedalītos akcijā, uz īsziņu pakalpojuma kodu 333 jānosūta īsziņa, kurā norādīts spēles rezultāts un uzvarētāju komandas valsts nosaukums, piemēram: "10 0 Latvija". Lai aizpildītu atstarpes, var izmantot jebkuru simbolu; arī valsts nosaukumu var aizvietot ar saīsinājumu, ja vien to nav iespējams pārprast.

   Vērā tiks ņemtas tās īsziņas, kas uz īsziņu pakalpojuma kodu 333 būs nosūtītas no spēles sākuma līdz trešā perioda 15. minūtei. Pārējā laikā nosūtītās īsziņas prognožu konkursā nepiedalīsies. Akcijā varēs piedalīties gan LMT pastāvīgā pieslēguma lietotāji, gan OKartes lietotāji.

   Katras spēles galveno balvu – mobilo tālruni Nokia 3310 – saņems pirmās pareizās prognozes autors. Vērtīgas pārsteiguma balvas sagaida katras desmitās pareizās atbildes autoru. Balvu ieguvējus uzreiz pēc spēles noteiks dators un veiksmīgo prognožu autori saņems īsziņas.

   Ar akcijas noteikumiem var iepazīties LMT mājas lapā un visos abonentu apkalpošanas centros.

   Dalīties ar saiti