Palīdzība

   2001. gada 11. maijs

   LMT piedāvā jaunu īsziņu pakalpojumu - "CSDD auto īsziņa"

   Latvijas Mobilais Telefons sadarbībā ar Ceļu Satiksmes drošības direkciju (CSDD) no 10. maija piedāvā jaunu pakalpojumu – "CSDD auto īsziņa".

   Nosūtot īsziņu ar transportlīdzekļa valsts numuru (piemēram, OK076) uz LMT īsziņu pakalpojuma kodu 9310105, klienti var saņemt pilnu informāciju par auto: reģistrācijas numuru, marku, modeli un tipu, izlaiduma gadu, degvielas veidu, datumu, no kura transporta līdzeklis atrodas Latvijā, īpašnieku skaitu, šasijas numuru, pilnu masu un pašmasu, pēdējās iemaksātās valsts nodevas lielumu un iemaksas gadu, nākošās tehniskās apskates datumu, nobraukumu (km) uz pēdējās tehniskās apskates brīdi, pēdējās tehniskās apskates novērtējumu.

   Jaunais pakalpojums pirmām kārtām noderēs potenciālajiem automašīnu pircējiem, jo pirms auto iegādes tagad visiem LMT abonentiem un OKartes lietotājiem ir iespēja saņemt informāciju par Latvijā reģistrētiem transporta līdzekļiem ne tikai izmantojot CSDD maksas tālruni, bet arī īsziņu veidā. Atšķirībā no maksas tālruņa, šis pakalpojums pieejams visu diennakti septiņas dienas nedēļā.

   CSDD nesniedz informāciju par transportlīdzekļa īpašnieku (vārds, uzvārds, adrese), kā arī ziņas par policijas meklēšanā esošu transportlīdzekli.
   Atbilde uz klienta pieprasījumu var sastāvēt no 1 līdz 3 īsziņām. Neatkarīgi no atbildes īsziņu skaita informācijas cena ir Ls 0,59 (ar PVN).

   Pavisam LMT piedāvā vairāk nekā 20 dažādus īsziņu pakalpojumus.

   Dalīties ar saiti