Palīdzība

   2001. gada 7. maijs

   LMT piedāvā ātrgaitas datu pārraidi un pazemina datu pārraides tarifus

   No 7. maija Latvijas Mobilā Telefona GSM tīkla klientiem pieejama HSCSD (High Speed Circuit Switched Data) ātrgaitas datu pārraide, kas nodrošina datu pārraides ātrumu līdz 38,4 kb/s.

   Vienlaicīgi ar HSCSD datu pārraides ieviešanu LMT par 25% pazemina datu pārraides tarifu darba dienās no plkst. 7.00 līdz 20.00. Turpmāk par datu pārraides minūti šajā laikā būs jāmaksā Ls 0.1062, nevis Ls 0.1416, kā līdz šim (visas cenas ar PVN).

   Paplašinoties Interneta daudzveidīgajām iespējām, arvien lielāka nozīme ir datu pārraides ātrumam. HSCSD risinājums gandrīz trīs reizes palielina līdzšinējo GSM standarta datu pārraides ātrumu. Tagad iespējama paātrināta piekļuve Internetam, uzņēmumu lokālajiem tīkliem un datubāzēm, elektroniskajam pastam, kā arī kļuvusi iespējama liela informācijas daudzuma, piemēram video un audio, pārraide LMT GSM tīklā.

   Andris Forstmanis, LMT viceprezidents: "Tuvojas atvaļinājumu laiks, taču tas vairs nebūt nenozīmē būt nošķirtam no informācijas aprites. Izmantojot mobilo tālruni un LMT piedāvāto ātrgaitas datu pārraidi, arī atvaļinājumā un brīvdienās mūsu abonenti nebūs atrauti no sava e-pasta, aktualitātēm un citiem labumiem, ko piedāvā Internets".

   "Mūsu ieviestais uzlabojums pēc datu pārraides ātruma ir pielīdzināms daudz apspriestajam GPRS. Atšķirība ir tā, ka HSCSD veiksmīgi darbojas vismaz 24 pasaules valstīs, un tālruņi, kas atbalsta šo standartu, ir nopērkami Latvijā. Manuprāt, klientu interesē nevis burtu salikums nosaukumā, bet gan iespēja ātri un ērti izmantot datu pārraidi visur, kur vien ir LMT GSM tīkla pārklājums," uzskata Andris Forstmanis.

   HSCSD datu pārraidi var izmantot arī atrodoties ārzemēs, ja vien pakalpojums darbojas attiecīgajā GSM tīklā.

   HSCSD datu pārraidi uztur Nokia 6210, Nokia 9210 Communicator, kā arī Nokia CardPhone 2.0 mobilais tālrunis. Drīz Latvijā būs pieejami vēl vairāki Ericsson un citu ražotāju modeļi ar HSCSD tehnoloģijas atbalstu.

   Līdz 31. maijam LMT piedāvā datu pārraides pieslēgumu un datu pārraides ātruma maiņu bez maksas.

   Dalīties ar saiti