Palīdzība

   2005. gada 7. septembris

   LMT piedāvā atlaides pirmklasnieku vecākiem

   No 7. septembra LMT piedāvā pakalpojumu Pirmklasnieks, kas ļauj saņemt 50% atlaidi zvaniem LMT tīklā un abonēšanas maksai.

   Sniedzot atbalstu ģimenēm, kurās bērni uzsāk skolas gaitas, LMT piedāvā izmantot pakalpojumu Pirmklasnieks. Jaunais pakalpojums darbojas līdzīgi kā maija beigās ieviestais Mazulis, kas jaunajiem vecākiem sniedz 50% atlaides sarunām LMT tīklā un abonēšanas maksai.

   Par Pirmklasnieka lietotāju var kļūt LMT abonents – fiziska persona. Par vienu bērnu atlaides saņem viens no vecākiem vai aizbildnis, kas noteikts ar bāriņtiesas vai pagasttiesas lēmumu. Pakalpojumu var pieslēgt, kamēr bērns mācās pirmajā klasē, un saņemt atlaides vienu gadu no pakalpojuma pieslēgšanas brīža. Par jaunu pieslēgumu kopā ar pakalpojumu Pirmklasnieks jāmaksā tikai Ls 5.00 par SIM karti.

   Pirmklasnieku var pieslēgt jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie dīleriem, uzrādot bērna dzimšanas apliecības oriģinālu un skolēna apliecību. Ja aizbildnība par bērnu ir citai personai, tad jāuzrāda arī bāriņtiesas vai pagasttiesas lēmums.

   Pirmklasnieka atlaides ir spēkā gadu pēc pakalpojuma pieslēgšanas, pēc tam pieslēgumam tiek piemēroti tam atbilstošie tarifi un abonēšanas maksa.

   Pieslēdzot Pirmklasnieku, turpina darboties arī citas atlaides, piemēram, Atlaižu programma un Elastīgais tarifs. Pirmklasnieka darbības laikā, lietojot pakalpojumu Drauga tālrunis vai Ģimenes tālrunis, zvanot šiem LMT abonentiem vai OKartes lietotājiem, var saņem tikai Pirmklasnieka atlaides. Piezvani man! lietotājiem atlaides zvaniem LMT tīklā tiek piemērotas tikai pēc bezmaksas minūšu izmantošanas.

   Dalīties ar saiti