Palīdzība

   2003. gada 10. oktobris

   LMT piedalās izstādē ITU Telecom World 2003

   No 12. līdz 18. oktobrim Ženēvā notiks starptautiskā izstāde un forums ITU Telecom World 2003, kas ir lielākais telekomunikācijām veltītais notikums pasaulē. Izstādē ar savu stendu piedalās Latvijas Mobilais Telefons un vēl trīs Latvijas uzņēmumi.

   Latvijas Mobilais Telefons ir ITU Telecom World izstādes dalībnieks jau trešo reizi. 1995. gadā LMT un Lattelekom bija pirmie un vienīgie uzņēmumi no Baltijas valstīm, kas kopīgi pārstāvēja Latviju izstādē ITU Telecom World 1995. Arī 2003. gadā Latvijas uzņēmumu stends ir vienīgais no Baltijas valstīm.

   LMT dalība izstādē ITU Telecom World 2003 sniedz iespēju parādīt uzņēmumu kā tehnoloģiski augsti attīstītu un uzticamu sadarbības partneri, kas spēj piedāvāt kvalitatīvus telekomunikāciju pakalojumus gan biznesa vajadzībām, gan individuāliem lietotājiem.

   Sākoties ITU Telecom World 2003 izstādei, LMT interneta mājas lapā regulari tiks ievietotas reportāžas un fotogrāfijas, kas sniegs ieskatu izstādes aktualitātēs.

   Latvijas uzņēmumu stendā darbosies vienots informatīvs portāls, kurā būs pieejama informācija ne tikai par pašiem uzņēmumiem, bet arī plašs materiāls par Latviju, tās vēsturi, ekonomiku, kultūru, dabu, tūrisma un atpūtas iespējām. Informācija par Latviju tika speciāli sagatavota, jo iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka tā vienmēr ir ļoti pieprasīta.

   ITU Telecom World izstāde un forums notiek reizi četros gados, pulcējot vairāk nekā 850 nozares uzņēmumu, vairākus tūkstošus akreditētu žurnālistu un aptuveni 200 000 apmeklētāju. Šogad izstādes viesi būs Bils Geitss (Microsoft), Karli Fiorina (HP) un citu transnacionālu kompāniju vadītāji, kā arī daudzu valstu ministri un diplomāti.

   Papildu informācija:
   ITU Telecom World 2003 internetā: http://www.itu.int/WORLD2003/homepage.html

   Dalīties ar saiti