Palīdzība

   2001. gada 11. decembris

   LMT par ienākošajiem zvaniem piešķir bezmaksas sarunu minūtes

   Ziemassvētki nāk ar jauniem patīkamiem pārsteigumiem Latvijas Mobilā Telefona klientiem.

   Pirmoreiz Latvijā LMT saviem abonentiem no 24. decembra līdz 7. janvārim par katra ienākošā zvana minūti piešķir bonusu - 10 bezmaksas sekundes sarunām. Piemēram, ja abonents saņem zvanu no jebkura tīkla (LMT, Lattelekom u.c.) abonenta un norunā 6 minūtes, tad viņš var zvanīt un bez maksas runāt 1 minūti ar jebkura tīkla abonentu. Termiņš, kurā jāizlieto uzkrātās bezmaksas minūtes, ir neierobežots. Par atlikušajām bonusa minūtēm abonents var uzzināt abonentu apkalpošanas centros, zvanot uz informatīvo tālruni 076 vai sūtot īsziņu ar burtu “i” uz servisa kodu 991199.

   Vēl līdz 29. decembrim ir iespējams izmantot bezmaksas pieslēgumu LMT tīklam (GSM abonentiem SIM karte 5 Ls). Katrs jaunais abonents saņem 60 bezmaksas sarunu minūtes un iespēju bez maksas sūtīt 75 īsziņas. Savukārt no 2001. gada 24. decembra līdz 2002. gada 7. janvārim LMT abonentiem un OKartes lietotājiem arī no 7.00 rītā līdz 20.00 vakarā būs svētku tarifs visiem zvaniem Latvijā.

   Patīkams pārsteigums sagaida tos, kuri Ziemassvētku laikā iegādāsies LMT priekšapmaksas pakalpojumu OKarte, jo, aktivizējot karti līdz 7. janvārim, klienti var sūtīt 100 bezmaksas īsziņas līdz 31. janvārim. Visi OKartes lietotāji apsveikt draugus ar īsziņu palīdzību Ziemassvētkos un Jaunajā gadā varēs par īpaši zemu tarifu – no 24. decembra līdz 7. janvārim visu diennakti īsziņas nosūtīšana maksās tikai 2 santīmus.

   Dalīties ar saiti